renocar_unor

Triumph Street Triple R (2010)

Vlastník Icing
Vloženo 25.3.2017
Aktualizováno 29.6.2019

Navykova hravost a jednoduchost. S touhle motorkou neexistuje hnusna zatacka, cokoliv na ni delate, mate pocit, ze to delate spravne.

Triumph Speed Triple R: Paradoxne moc vykonu a tezkopadnost. Proste nahac jako kazdy druhy, zadna jedinecnost.

První dojmy - Pujcil jsem si ji nekolikrat, nez jsem se rozhodl, ze VeFRo pujde z domu pryc. Ten pocit jistoty z brzd byl opojny, v kazde zatacce jako doma, vykonu tak akorat, v kazde situaci pocit, ze je to vsechno jenom hra.

Motorku bych doporučil pro - Pro cloveka, co hleda cistou zabavu, zlobivost a hravost.

Hledal jsem idealni kousek celou sezonu a porad nenachazel. Az na konci sezony, v zari, se konecne objevila. Misty trochu podrena, ale technicky v poradku. Jednou ji snad celou hodim do laku, zaslouzi si to.
Jeste do zimy jsem najel asi 2000 km a na Sumave rychle pochopil, ze jsem ve vyberu udelal dobre. Prirozenost, se kterou clovek jezdi, je navykova.
Rko disponuje lepsimi brzdami a podvozkem. Brzdy jsou jedny z nejlepsich, co jsem kdy jel.
Trivalec je fajn, chciplost radoveho ctyrvalce v nizkych otackach me nikdy moc nebavila. Tohle jede furt. Sice neni tak charakterni jako 4V VTEC, ale dohani to jinymi dovednostmi.
Pro me nezvykle na tom fouka, ale do 160 se da a to staci.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.06.17 v 22:05 10b.

vsw
vsw napsal 01.04.17 v 17:45 10b.

Jack77
Jack77 napsal 01.04.17 v 08:24 10b.

Trefnej popis...at dela jen radost

koupi
koupi napsal 27.03.17 v 09:18 10b.

Popsal jsi to přesně

Icing
Icing napsal 26.03.17 v 19:31

Co nadelas, prikazes jim, aby je vyrabeli horsi?