Suzuki GSX-R 1000 (2008)

Vlastník KráťaPv
Vloženo 24.3.2017
Aktualizováno 24.3.2017

Přítelkyně si udělala papíry a koupila svoji. Tak jsem si mohl koupit sporta :)

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

Kawasaki ZX-10R Ninja: Prodána takřka před nosem :)

První dojmy - Na litra prťavý ,ale se svými 183cm jsem neměl problém se na ni poskládat. Jo malý ,rychlý ovladatelný. Navíc ten zvuk s yoshimurama to byl balzám na moji duši. A na nervy spoluobčanů :)

Motorku bych doporučil pro - pro ty co mají rádi rychlou jízdu.

Doplňky na motorce - yoshimura gp2 ,pancéř hadice,radiál pumpa brembo,kotouče + desky brembo.

No co zde psát? Je to prostě super sport a litr navíc. Takže do města a na polničky to nebude. Určitě ne pro kluka co vyleze z autoškoly ,ale zase. Každá motorka jede tak jak za to taháš. Tahle motorka funguje. Podvozek ,motor ,brzdy. I když tam to chce aspoň tu radiálku ,né že s origo by to nebrzdilo ,ale proč tam nedat něco co funguje líp. Na sport jízdu a blbnutí na okruhu ,nebo na okrskách super. Cestovat taky není problém ,ale pohodlná cestovní rychlost cca 160km/h a jediné zavazadlo tak max. tankvak. :)

Čadil
Čadil napsal 27.03.18 v 19:05 10b.

tak at jezdí

dajos
dajos napsal 26.03.17 v 10:49

Je to možné, teď k nám jezdí hromada motorek. Hlavně když se udělá hezky, to pak je plná linka. A vydrž pak v práci...Ale jsem rád alespoň za svých první 80km v sezóně 2017. Tak ať nám to sviští a hlevně bez průšvihů. Čágo a pozdravuj doma.
D.

pp377
pp377 napsal 26.03.17 v 07:22 10b.

Moc pěkné vozítko. Gratuluji! Ať Ti jezdí o 106!

KráťaPv
KráťaPv napsal 24.03.17 v 22:05

Jo já vím. Byl u vás na stk ,že? Právě mu ji prodávám tady na motorkářích . Jinak jak řikáš trošku to doplňuji. Jinak zatím mám pořád ZX 10-R . Taky se měj.

dajos
dajos napsal 24.03.17 v 21:57 10b.

Pěkný kousek, dnes jsem viděl podobnou, akorát 750.
Jinak koukám, že doplňuješ svůj motopark. Co jinak? Už je nějaká nová máša na obzoru?
Gixer samo 10B bo je to Suazuki.
Měj se.
D.