Suzuki GS 500E (2008)

Vloženo 23.3.2017
Aktualizováno 23.3.2017

Kersko, Kokořínsko, Bezděz, bouřka v Praze

Vloženo: 15.08.2020, Uskutečněno: 14.08.2020, Zhlédnuto: 184x

Vyráželi jsme okolo 8 ráno, přes Prahu do Kerska. Tam dorazili okolo 11té a v klidu se najedli. Samozřejmě Se zelím !!! . Poté přes Poděbrady ke Kokořínu, kde jsme si dali kafíčko, a suprovou citronovou limču (fakt v tom vedru bodla) . Povozili jsme se na Kokořínsku, až do Doksy (tam jsme zvažovali návštěvu Čtyřlístku, ale bohužel čas a vedro bylo proti nám). Z Doksy jsme dojeli k Bezdězu. (Tam mě nejvíc překvapilo, že byli ve škarpách 2 auta, které se nikdo ani neuráčil vyprostit, a nikomu tam nepřekáží ). Poté jsme dojeli do Dubé a projeli se až do Mělníka. V plánu bylo ještě objet Říp, ale bohužel už se zatahovalo a obloha byla modrá a v dáli hřmělo a pršelo. Takže šup na dálnici a fíí do Prahy. Tam snad poprvé v životě, jsme stihli zastavit na pumpě a čekali než se přežene bouřka a slejvák a že byl pořádnej. Počkali jsme asi půl hodiny, nasadili nepromoky a vyrazili domu přes Prahu. Byla pěkně zasekaná, takže jsme popojížděli v koloně, ale zase mám suprově natrénované rozjezdy za mokra . Od Václaváku se to konečně rozjelo a než jsme se nadáli, už jsme byli na Dudákstrasse a pelášili po dálnici domu. Ta už byla suchá. Dorazili jsme okolo půl 8 večer, těsně před dalším slejvákem. Celkem najeto necelých 400 km . Palec nahoru všem, co se včera nepo... lekali jsem chtěla napsat a i přes hrozbu deště a bouřek vyrazili a dorazili v pořádku domu .

NiLu (39) napsal 15.08.2020 v 21:24

Pěkné fotečky z výletu! Někdy tu trasu počasí malinko upraví, ale i tak si myslím, že jste toho stihli poměrně dost, 400 km je hodně pěkný výkon! Paráda

zeke11 (82) napsal 15.08.2020 v 13:54

Já teda hlasuji za šípkovou...

ToRoAshi (-1) napsal 15.08.2020 v 12:49+1

Předevčírem jsme také jeli kolem Bezdězu a přesně ty dvě auta jsem viděl - u prvního jsem brzdil, jestli to není čerstvé, zda tam někdo nezahučel, ale nic, je to staršího data. To druhé - Felda na střeše - už bylo bez kol a všeho ostatního, takže vrak na první pohled, tak to jsme ani neubral. Ale také mě to překvapilo, že to tam takto zůstává...

• Vzala jsem hochy na malou projížďku :))

Z Dobříše přes Cholín na Monínec B-) , na bizony do Cunkova :) a přes Vletické zatáčky až do Milevska :). Do Týna a šup na Albrechtice. Zaplať pánbu u Zvíkova konečně opravili vlnitou silnici od kořenů a honem na Žďákov

Vloženo: 20.09.2020
    Uskutečněno: 20.09.2020
  • Dámská jízda na Červenohorském sedle

Domluveno, ujednáno, jedou se Jeseníky :-D ... původně tedy plánováno ve třech, ale bohužel, jsme se nemohli sejít na termín, tak jen ve dvou :-$ . Plán byl jednoduchý, dojet ve čtvrtek do Rtyně v Podkrkonoší za Nilu :

Vloženo: 25.08.2020
    Uskutečněno: 20.08.2020
  • MotoGP 2019 Brno

Tááákže, jako každoročně jsme zavítali do Brna na MotoGP. Letos pro změnu ne na celý víkend, ale pouze jednodenní akci, ale za to na motorkách. Vyráželi jsme v 7.00 ráno směr Tábor, tam jsme chytili ranní mlhu, poté přes

Vloženo: 05.08.2019
    Uskutečněno: 04.08.2019