Suzuki GS 500E (2008)

Vloženo 23.3.2017
Aktualizováno 15.8.2022

Kersko, Kokořínsko, Bezděz, bouřka v Praze

Vloženo: 15.08.2020, Uskutečněno: 14.08.2020, Zhlédnuto: 12x

Vyráželi jsme okolo 8 ráno, přes Prahu do Kerska. Tam dorazili okolo 11té a v klidu se najedli. Samozřejmě Se zelím !!! . Poté přes Poděbrady ke Kokořínu, kde jsme si dali kafíčko, a suprovou citronovou limču (fakt v tom vedru bodla) . Povozili jsme se na Kokořínsku, až do Doksy (tam jsme zvažovali návštěvu Čtyřlístku, ale bohužel čas a vedro bylo proti nám). Z Doksy jsme dojeli k Bezdězu. (Tam mě nejvíc překvapilo, že byli ve škarpách 2 auta, které se nikdo ani neuráčil vyprostit, a nikomu tam nepřekáží ). Poté jsme dojeli do Dubé a projeli se až do Mělníka. V plánu bylo ještě objet Říp, ale bohužel už se zatahovalo a obloha byla modrá a v dáli hřmělo a pršelo. Takže šup na dálnici a fíí do Prahy. Tam snad poprvé v životě, jsme stihli zastavit na pumpě a čekali než se přežene bouřka a slejvák a že byl pořádnej. Počkali jsme asi půl hodiny, nasadili nepromoky a vyrazili domu přes Prahu. Byla pěkně zasekaná, takže jsme popojížděli v koloně, ale zase mám suprově natrénované rozjezdy za mokra . Od Václaváku se to konečně rozjelo a než jsme se nadáli, už jsme byli na Dudákstrasse a pelášili po dálnici domu. Ta už byla suchá. Dorazili jsme okolo půl 8 večer, těsně před dalším slejvákem. Celkem najeto necelých 400 km . Palec nahoru všem, co se včera nepo... lekali jsem chtěla napsat a i přes hrozbu deště a bouřek vyrazili a dorazili v pořádku domu .

NiLu (127) napsal 15.08.2020 v 21:24

Pěkné fotečky z výletu! Někdy tu trasu počasí malinko upraví, ale i tak si myslím, že jste toho stihli poměrně dost, 400 km je hodně pěkný výkon! Paráda

zeke11 (138) napsal 15.08.2020 v 13:54

Já teda hlasuji za šípkovou...

ToRoAshi (-1) napsal 15.08.2020 v 12:49+1

Předevčírem jsme také jeli kolem Bezdězu a přesně ty dvě auta jsem viděl - u prvního jsem brzdil, jestli to není čerstvé, zda tam někdo nezahučel, ale nic, je to staršího data. To druhé - Felda na střeše - už bylo bez kol a všeho ostatního, takže vrak na první pohled, tak to jsme ani neubral. Ale také mě to překvapilo, že to tam takto zůstává...

• Bývalá železniční vlečka Stod

Vyrážíme směr Příbram, Rožmitál p. T., Věšín, Plzeň, Dobřany, Chotěšov. Na horní vyhlídce na chatičku je super šlapadlo :D, tak jsme si chvilku zacvičli , Slávkovi to šlo :-DD . Poté jsme to objeli na druhý břeh a tam

Vloženo: 27.09.2021
    Uskutečněno: 26.09.2021
  • Výletík se Streetem

Sraz v 10:20 na pumpě v Oborách s kamarádem na Triumfikovi Street Triple R a vyrážíme směr Kamýk n. V., Krásná hora, Milevsko, Týn nad Vltavou, Temelín (jo a jede na 4 válce :-DD ), poté přes Albrechtice ke Zvíkovu, Žďá

Vloženo: 05.09.2021
    Uskutečněno: 04.09.2021
  • Pilníkovo pozdní odpoledne

Už tradičně jsem jela jela na Pilníkovo pozdní odpoledne v Čerčanech u Benešova. Letos vyjímečně na motorce, nebylo takové vedro, počasíčko padlo perfektně. Co se týče cesty, tak do Benešova se toho moc vymyslet nedá, ta

Vloženo: 22.08.2021
    Uskutečněno: 21.08.2021