Suzuki GS 500E (2008)

Vlastník Staza
Vloženo 23.3.2017
Aktualizováno 23.3.2017

Vloženo: 05.08.2019, Uskutečněno: 04.08.2019, Zhlédnuto: 270x

Tááákže, jako každoročně jsme zavítali do Brna na MotoGP. Letos pro změnu ne na celý víkend, ale pouze jednodenní akci, ale za to na motorkách. Vyráželi jsme v 7.00 ráno směr Tábor, tam jsme chytili ranní mlhu, poté přes Pelhřimov a Jihlavu. U Jihlavy jsme zakufrovali, kvůli objížďkám, takže jsme z důvodu úspory času najeli na náš nejdelší tankodrom a jeli až k Devíti křížům. Tam jsme měli dopolední kávičku a hurá na okruh. Tam jsme dorazili už během závodů Moto3. V rychlosti blesku jsme proběhli přes stan Monster (kde nám letos nedali ani monstera až na naše oblíbené Céčko. Po skončení závodů a tlačenici k motorkám jsme byli mile překvapeni rychlostí odjezdu z parkoviště, během 5 minut jsme už jeli na D1 (standardně autem alespoň půl hodinky - až 1,5 hod popojíždění po poli !). Cestu zpátky jsme jeli po D1, až k Čechticím, Louňovice pod Blaníkem, Votice, domu. Celkem 460 km .

NiLu (39) napsal 10.08.2019 v 20:00

Paráda, moc pěkný. Musí to být skvělý zážitek, závidím.
Tam bych se chtěla taky jednou podívat a vzít tam svýho taťku, koukáme na každou Moto GP v tv.
Zítra se jede Rakousko, tak jsem zvědavá, jak hoši dojedou.
Já tedy fandím Marquezovi, je to borec, v jeho letech, samá pole position a vítězství, sbírá rekordy.
Ale před Rossim taky klobouk dolů, je to ostřílený jezdec, ale už je vidět, že moc neriskuje a jezdí rozumně, než jako dřív, to byl prostě typickej Ital, bezhlavně to tam pouštěl.
Jsou to kluci s nadáním!

S-fogy (4) napsal 05.08.2019 v 19:59

Pravdu, máš- byla to zívačka. Rozestupy jak na D1 Ale já tam jezdím z jiných důvodů. Už jenom to krásný ráno a pak ty stovky kilometrů .A za 12 dní Hořice !!!

zeke11 (82) napsal 05.08.2019 v 19:47

To já koukal v bedně... než jsem u toho vytuhnul...

biosák (35) napsal 05.08.2019 v 18:46

• Vzala jsem hochy na malou projížďku :))

Z Dobříše přes Cholín na Monínec B-) , na bizony do Cunkova :) a přes Vletické zatáčky až do Milevska :). Do Týna a šup na Albrechtice. Zaplať pánbu u Zvíkova konečně opravili vlnitou silnici od kořenů a honem na Žďákov

Vloženo: 20.09.2020
    Uskutečněno: 20.09.2020
  • Dámská jízda na Červenohorském sedle

Domluveno, ujednáno, jedou se Jeseníky :-D ... původně tedy plánováno ve třech, ale bohužel, jsme se nemohli sejít na termín, tak jen ve dvou :-$ . Plán byl jednoduchý, dojet ve čtvrtek do Rtyně v Podkrkonoší za Nilu :

Vloženo: 25.08.2020
    Uskutečněno: 20.08.2020
  • Kersko, Kokořínsko, Bezděz, bouřka v Praze

Vyráželi jsme okolo 8 ráno, přes Prahu do Kerska. Tam dorazili okolo 11té a v klidu se najedli. Samozřejmě Se zelím !!! . Poté přes Poděbrady ke Kokořínu, kde jsme si dali kafíčko, a suprovou citronovou limču (fakt v t

Vloženo: 15.08.2020
    Uskutečněno: 14.08.2020