Suzuki GS 500E (2008)

Vlastník Staza
Vloženo 23.3.2017
Aktualizováno 15.8.2022

Vloženo: 05.08.2019, Uskutečněno: 04.08.2019, Zhlédnuto: 14x

Tááákže, jako každoročně jsme zavítali do Brna na MotoGP. Letos pro změnu ne na celý víkend, ale pouze jednodenní akci, ale za to na motorkách. Vyráželi jsme v 7.00 ráno směr Tábor, tam jsme chytili ranní mlhu, poté přes Pelhřimov a Jihlavu. U Jihlavy jsme zakufrovali, kvůli objížďkám, takže jsme z důvodu úspory času najeli na náš nejdelší tankodrom a jeli až k Devíti křížům. Tam jsme měli dopolední kávičku a hurá na okruh. Tam jsme dorazili už během závodů Moto3. V rychlosti blesku jsme proběhli přes stan Monster (kde nám letos nedali ani monstera až na naše oblíbené Céčko. Po skončení závodů a tlačenici k motorkám jsme byli mile překvapeni rychlostí odjezdu z parkoviště, během 5 minut jsme už jeli na D1 (standardně autem alespoň půl hodinky - až 1,5 hod popojíždění po poli !). Cestu zpátky jsme jeli po D1, až k Čechticím, Louňovice pod Blaníkem, Votice, domu. Celkem 460 km .

NiLu (127) napsal 10.08.2019 v 20:00

Paráda, moc pěkný. Musí to být skvělý zážitek, závidím.
Tam bych se chtěla taky jednou podívat a vzít tam svýho taťku, koukáme na každou Moto GP v tv.
Zítra se jede Rakousko, tak jsem zvědavá, jak hoši dojedou.
Já tedy fandím Marquezovi, je to borec, v jeho letech, samá pole position a vítězství, sbírá rekordy.
Ale před Rossim taky klobouk dolů, je to ostřílený jezdec, ale už je vidět, že moc neriskuje a jezdí rozumně, než jako dřív, to byl prostě typickej Ital, bezhlavně to tam pouštěl.
Jsou to kluci s nadáním!

S-fogy (8) napsal 05.08.2019 v 19:59

Pravdu, máš- byla to zívačka. Rozestupy jak na D1 Ale já tam jezdím z jiných důvodů. Už jenom to krásný ráno a pak ty stovky kilometrů .A za 12 dní Hořice !!!

zeke11 (138) napsal 05.08.2019 v 19:47

To já koukal v bedně... než jsem u toho vytuhnul...

biosák (69) napsal 05.08.2019 v 18:46

• Bývalá železniční vlečka Stod

Vyrážíme směr Příbram, Rožmitál p. T., Věšín, Plzeň, Dobřany, Chotěšov. Na horní vyhlídce na chatičku je super šlapadlo :D, tak jsme si chvilku zacvičli , Slávkovi to šlo :-DD . Poté jsme to objeli na druhý břeh a tam

Vloženo: 27.09.2021
    Uskutečněno: 26.09.2021
  • Výletík se Streetem

Sraz v 10:20 na pumpě v Oborách s kamarádem na Triumfikovi Street Triple R a vyrážíme směr Kamýk n. V., Krásná hora, Milevsko, Týn nad Vltavou, Temelín (jo a jede na 4 válce :-DD ), poté přes Albrechtice ke Zvíkovu, Žďá

Vloženo: 05.09.2021
    Uskutečněno: 04.09.2021
  • Pilníkovo pozdní odpoledne

Už tradičně jsem jela jela na Pilníkovo pozdní odpoledne v Čerčanech u Benešova. Letos vyjímečně na motorce, nebylo takové vedro, počasíčko padlo perfektně. Co se týče cesty, tak do Benešova se toho moc vymyslet nedá, ta

Vloženo: 22.08.2021
    Uskutečněno: 21.08.2021