Suzuki GS 500E (2008)

Aktualizováno 15.8.2022

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Bývalá železniční vlečka Stod

Vyrážíme směr Příbram, Rožmitál p. T., Věšín, Plzeň, Dobřany, Chotěšov. Na horní vyhlídce na chatičku je super šlapadlo :D, tak jsme si chvilku zacvičli , Slávkovi to šlo :-DD . Poté jsme to objeli na druhý břeh a tam

Vloženo: 27.09.2021
    Uskutečněno: 26.09.2021
  • Výletík se Streetem

Sraz v 10:20 na pumpě v Oborách s kamarádem na Triumfikovi Street Triple R a vyrážíme směr Kamýk n. V., Krásná hora, Milevsko, Týn nad Vltavou, Temelín (jo a jede na 4 válce :-DD ), poté přes Albrechtice ke Zvíkovu, Žďá

Vloženo: 05.09.2021
    Uskutečněno: 04.09.2021
  • Pilníkovo pozdní odpoledne

Už tradičně jsem jela jela na Pilníkovo pozdní odpoledne v Čerčanech u Benešova. Letos vyjímečně na motorce, nebylo takové vedro, počasíčko padlo perfektně. Co se týče cesty, tak do Benešova se toho moc vymyslet nedá, ta

Vloženo: 22.08.2021
    Uskutečněno: 21.08.2021
  • Za raketou do Liberce s NiLu

V pátek po snídani vyrážím na sever. Do Prahy po D4, přes Prahu po Jižní spojce až k Mladé Boleslavy po dálnici. Sjíždím na Bělá pod Bezdězem, Doksy, krásný úsek, ale silný provoz. Prohlížím si Bezděz, který je krásně vi

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 23.07.2021
  • Praha - západ

Do prahy po D4, okolo Ruzyně do Kněževes na výhlídkový val. Pár letadel jsme viděli přistávat :). Poté jsme vyrazili k Lounům do Peruce na Oldřichův dub. Poté jsme jeli přes Lány dom. Bohužel už bylo moc pozdě a byli jsm

Uskutečněno: 06.07.2021
  • Praha východ

Do Prahy po D4, po obchvatu hopsa hejsa do Brandesa . Na obídek do Kerska (se zelim !!!) do obce Přistoupim, kde jsou krásně vidět vysílače Liblice - 355 metrů a jsou to nejvyšší stavby v ČR. Celkem najeto přes 200 km

Uskutečněno: 05.07.2021
  • Otevírání šoupátek :)

Otevírání šoupátek, krásných jarních 90km. Do Sedlčan, přes Křečovice, Neveklov, Slapy, Nový Knín, Dobříš domu :-D ... Pomlázku jsme koupili v Oborách a celou cestu jela s námi :-$ a i mašličky jsme domu přivezli :-D

Vloženo: 04.04.2021
    Uskutečněno: 31.03.2021
  • Vzala jsem hochy na malou projížďku :))

Z Dobříše přes Cholín na Monínec B-) , na bizony do Cunkova :) a přes Vletické zatáčky až do Milevska :). Do Týna a šup na Albrechtice. Zaplať pánbu u Zvíkova konečně opravili vlnitou silnici od kořenů a honem na Žďákov

Vloženo: 20.09.2020
    Uskutečněno: 20.09.2020
  • Dámská jízda na Červenohorském sedle

Domluveno, ujednáno, jedou se Jeseníky :-D ... původně tedy plánováno ve třech, ale bohužel, jsme se nemohli sejít na termín, tak jen ve dvou :-$ . Plán byl jednoduchý, dojet ve čtvrtek do Rtyně v Podkrkonoší za Nilu :

Vloženo: 25.08.2020
    Uskutečněno: 20.08.2020
  • Kersko, Kokořínsko, Bezděz, bouřka v Praze

Vyráželi jsme okolo 8 ráno, přes Prahu do Kerska. Tam dorazili okolo 11té a v klidu se najedli. Samozřejmě Se zelím !!! . Poté přes Poděbrady ke Kokořínu, kde jsme si dali kafíčko, a suprovou citronovou limču (fakt v t

Vloženo: 15.08.2020
    Uskutečněno: 14.08.2020
  • MotoGP 2019 Brno

Tááákže, jako každoročně jsme zavítali do Brna na MotoGP. Letos pro změnu ne na celý víkend, ale pouze jednodenní akci, ale za to na motorkách. Vyráželi jsme v 7.00 ráno směr Tábor, tam jsme chytili ranní mlhu, poté přes

Vloženo: 05.08.2019
    Uskutečněno: 04.08.2019
  • MDŽ 2017 na mosteckém okruhu a Krušné hory

Suzuki motocyklový den žen na mosteckém okruhu, kdo by odolal, že? Vydala jsem se na cestu už den dopředu a to přes Hořovice, Zbiroh, Kralovice, Žatec, Most. Ubytovala jsem se v hotelu, a poté se vydala na cestu po okolí

Vloženo: 27.06.2017
    Uskutečněno: 22.06.2017