Yamaha XT1200Z Super Tenere (2010)

Vlastník 9121964
Vloženo 22.3.2017
Aktualizováno 22.3.2017

Moc mi sedí a dobře se ovládá,převážně v zatáčkách dobře sedí.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Rakovník (Rakovník I)

BMW R 1200 GS: důvod neuveden

První dojmy - První dojem jsem měl,že motocykl je moc velký a těžký,ale jak se rozjela byl jsem překvapen její ovladatelností zvláště v zatáčkach.Tenerka má dvě mapy T tour a S sport. Téčko je spíš do deště,ale S ko to už je jiné kafe,pořád to jede na každý kvalt.

Tento motocykl jsem si vybral proto,že v minulosti jsem měl převážně yamahy a enduro proto,že jsem jezdil motocros.Moje skušenosti jsou převážně s terénu,a proto tvrdím,že jízda na silnici není tak náročná,ale musím si dávat větší pozor na provoz.Pokud je silnice přehledná a není moc provoz dá se na ní jed vostře a to je pěkný zážitek,hlavně někde v horách třeba v dolomitech ty už jsem absolvoval a všem doporučuji.Uložnej prostor jsem ze začátku řešil textilními brašnami,ale ted jsem si pořídil kufry.Začal jsem sebou brát přítelkyni a tý se to moc líbí a na tenerce se jí cestuje pohodlně i několik set kilometrů.Spotřebu benzínu mám tak kolem 6,5l,Yamahu mám rok a žadnou závadu jsem neměl.Na letošek jsem dal nové gumy,brzdové obložení,nové náplně a preventyvně jsem nechal vyměnit rozvodový řetez.Motor se krásně stišil a šlape jak hodinky a mužu zas vyrazit do hor.Už se těšim a všem tenere 1200 doporučuji.

panLeos
panLeos napsal 15.06.17 v 18:30

Roman27395
Roman27395 napsal 27.03.17 v 10:55 10b.

TonySK
TonySK napsal 23.03.17 v 11:59 10b.

Cau, co to tam mas za sedadlo?

Milan1963
Milan1963 napsal 22.03.17 v 20:19 10b.

Horší čeština , ale hezká motorka, což je hlavní. At' Ti dělá jen radost.

Petr_TA
Petr_TA napsal 22.03.17 v 20:10 10b.

Dobrá volba
Modrá jí fakt sekne