Ducati Monster 600 (2000)

Vlastník chatra
Vloženo 22.3.2017
Aktualizováno 18.4.2017

Vloženo: 06.04.2018, Uskutečněno: 11.03.2018, Stav tachometru: 38199 km, Zhlédnuto: 8x

No to to trvalo, sviňská zima. Člověku se vždycky zcvrknou hadry, jsem se taky málem nenarval do kevlarek. Ale to určitě proto, že jsem je po sezóně vypral a v rozporu se štítkem, vysušil v sušičce. A jak jsem byl natěšený jak malý Jaryn, podařilo se mi zapojit obráceně baterku. Naštěstí to elektronika přežila a po odkalení karbů jsem, po krátkém přemlouvání, Monsterovi vdechl život. A taky málem spálil regulátor, naštěstí jsem ho, než jsem ho rozebral a vyhodil, ještě vyzkoušel na zdroji a k mé velké radosti, je v pořádku. Tak dofoukat gumy, zkontrolovat celkový technický stav a hurá na cesty! Ale ze začátku opatrně, gumy studené a na silnicích je ještě zimní posyp...

• Výměna oleje a filtru

Při zahřátém motoru začala problikávat kontrolka tlaku oleje, tak jsem olej raději vyměnil, spolu s filtrem a vyčistil jsem předfiltr. Sice po pouhých 2500 km, ale po 11 měsících. Subjektivně byl starý olej výrazně řidší

Vloženo: 27.06.2018
    Uskutečněno: 27.06.2018
  • 40000km

Dnes, cestou ze zaměstnání, dosáhla má splašená prolézačka tohoto krásného jubilea, tak jsem nelenil a zkontroloval hladinu a stav kapaliny ve spojce a když už jsem to měl otevřené, tak jsem ji rovnou vyměnil..

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.06.2018
    Uskutečněno: 07.06.2018
  • kontrolka dobíjení

Protože jsem byl po zimě strašně nedočkavý, podařilo se mi pri přípravě na první letošní jízdu přepólovat baterku. (Jo, to teda su :-)). Bohužel jsem na to přišel až po týdnu, kdy Monster ztratil výkon a vyhaslé kontrolk

Vloženo: 05.04.2018
    Uskutečněno: 04.04.2018