KTM 690 Enduro (2012)

Vlastník houskacz
Vloženo 21.3.2017
Aktualizováno 21.3.2017

Nejlepší jednovál na enduro i silnici!

Motorka koupena od FIRMA:Trojan Moto (Nový Hradec Králové 8

Yamaha XTZ 660 Tenere: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byly úžasný. S motorkou jsme se hned sžil, výkon mě překvapoval ještě pěkně dlouho. Motorka je super v terénu a na silnici nemá problém stačit mnohem výkonějším strojům. Ve svý kategorii nemá prakticky žádnou konkurenci a s tím jsem si jí taky pořídil.

Motorku bych doporučil pro - Tomu, kdo se chce vyblbnout v terénu i na silnici a neplánuje zajíždět velký porce kilometrů.

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, laděný výfuk Sharon, padáky a chrániče motoru, lepší alu kryt motoru, držáky kufrů.

Chtěl jsem něco na čem se naučím pořádně jezdit a to jak v terénu, tak na silnici. Po shlédnutí konkurentů, nebylo o čem přemýšlet, žádní nejsou!

Po 8000 km můžu říct, že jsem s motorkou spokojenej stejně jako na začátku. Podvozek, motor, brzdy, všechno je super. Na tu porci výkonu je to lehká a ovladatelná motorka. Na motokross to není, ale jinak si myslím, že se najde málo terénů, který by nedala.

Delší cesty jsem s tím neabsolvoval, protože si nemyslím, že bych dal tu bolest zadku. Jen jsem s tím 300 km za den a stačilo a proto jsem ani po dalších podobných výletech netoužil.

S ladákem bych víc přemýšlel. Zvuk a průběh výkonu je super, ale Sharon se nedá úplně utlumit a tak mě někdy trochu otravuje ten "hluk", když ho člověk úplně nepotřebuje. S originál výfukem mě přišlo, že to netáhne tolik odspodu a pak přijde extra nálož a to se třeba v terénu úplně nehodí. S laďákem ten průběh byl rovnější, výkon po celou dobu.

Řekl bych, že je to univerzální motorka, která se ničeho nezalekne. Kdybych nechtěl objet svět, nikdy bych jí nepustil z garáže.

s4r
s4r napsal 12.11.17 v 20:10 10b.

Pěkný to máš, to bude má delší enduro meta...

cong156
cong156 napsal 21.03.17 v 19:35 10b.

Ouuujeee...pravdu máš

Namydlenej-Blesk
Namydlenej-Blesk napsal 21.03.17 v 18:13 10b.