Yamaha Tricker 250 (2006)

Vlastník ladymotozkoncesvěta
Vloženo 21.3.2017
Aktualizováno 21.3.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

ladymotozkoncesvěta
ladymotozkoncesvěta napsal 29.06.17 v 13:32

No jinak teď už vím, že když tohodle miláčka neprojíždim po cestě ale po silnici ..a nedám mu pokoj pod 100,páč mě to taknak nutí..bere si moc..takových 5 litru určitě..cesta z Varu do Marianek a menší zajíždky a zas zpět..a já dvakrát tankuju)...ale přesto ho mám mooc ráda a je to miláček ...poslat ho vlakem někam dál a tam se projíždět by byla asi nejlepší volba, no uvidim přes prázdniny, moc lidí podobnou moto nemá..ale radost mi dělá maximální

BoBo1
BoBo1 napsal 29.06.17 v 10:26 10b.

Koukám tady měl nekdo veselé vánoce. Pěkná recenze. Na takovém kozlíkovi to musí být prča při projížďkách. A´t se ti daří.

Bobr60
Bobr60 napsal 21.04.17 v 08:15 10b.

Pěkná motorka a určitě hodně zábavná. Přeji honě zábavy a ať dobře slouží.

Šanik
Šanik napsal 24.03.17 v 00:49 10b.

Taková motorka je opravdu motorka,protože splňuje to, k čemu byla motorka stvořena. Všichni tito "kolibříci" umožňijí se pohybovat po tomto světě pomocí motoru a nemusím šlapat jako na kole.Motorka má být lehká a levná,aby naplňovala to, k čemu vlastně byla stvořena.Toť moje rádoby filozofická moudrost. Fakt furt naplno a ke konci přidat! Jak to hlásá můj kolega z práce.

nepirum
nepirum napsal 24.03.17 v 00:37 10b.

Nazdar Trickerko! V černé barvě, koukám, taky pohledná mašina. Ať Ti dělá radost jako mně. Teda... připrav se na to, že některý díly fakt jen z Niponu.. Teď třeba čekám na rozetu. Ale do tohodle prcka se investice vyplatí. A pozdravuj na Doupově, projebal jsem tam dva roky života... :)

Franky
Franky napsal 23.03.17 v 21:35 10b.

Motorka, která sjede schody, přejede lávku přes vodní tok - pro pěší, nebo proleze stezkou pro jedině takovéto stroje "všudylezy".
Zrovna pro podobné důvody jsem si také pořídil menšího bráchu, který se mi líbil již při objevení se na trhu.
A, že motorka podobného střihu je blízko samé podstatě volnosti, pohybu a dopravy (kudykoli) mi zrovna nedávno potvrdil kamarád s R1-čkou. R1 posílá do světa, a jako další stroj, který mu učaroval na hraní je také TW-čko.
Mimoto - okolí Doupovských hor máme se synem hodně oblíbené, Valeč, či rybník Sedlec s rybím pensionem u Mašťova .
Ať Ti strojek dělá jen samou radost! (A najít mašinku pod stromečkem... ).

DonMartinez
DonMartinez napsal 23.03.17 v 20:18 10b.

super,mám podobný "kolo" kvůli zranění,tak ať ti slouží

ladymotozkoncesvěta
ladymotozkoncesvěta napsal 22.03.17 v 08:54

Diiik😉😃

PYTEL1
PYTEL1 napsal 21.03.17 v 20:18 8b.

Li.
Li. napsal 21.03.17 v 20:09 10b.

Superrrrrrrrrrrrrrr

pavel83
pavel83 napsal 21.03.17 v 17:58 10b.

Užívej super mašinu, kupovali jsme jí převážně pro manželku, ale je tak neskutečně zábavná, že si jí dost často půjčuji na cesty mimo asfalt, tam kde většina endur končí TRICKER jede dál

Pajakoci
Pajakoci napsal 21.03.17 v 17:37 10b.

Tu jsem chtěl vždycky vyzkoušet, tiše závidím, bublat si to po lesejčku, přes kameny, skalky, nádhernej kompromis. Hodně spokojených km.