Yamaha Tricker 250 (2006)

Vlastník ladymotozkoncesvěta
Vloženo 21.3.2017
Aktualizováno 21.3.2017

Kráska na cesty pole i na silnici...pro nevysoký lidi a hlavně pro zábavu 😊😃

KTM Duke 390: Zjistila jsem ,že na možnosti mý,,co se zkušenosti týče..A že jich moc zatím nemam,místem kde žiju (Doupovsky vrchy) a časem kterej mám,daleko víc užijí a bude mi vyhovovat tenhle funbike☺

První dojmy - Padla hned,trošku jsem měla obavy po nehodě,na moto jsem seděla po 10 měsících a rok po autoškole..krasne mě vyveze do kopce oproti dvace Suzuki co jsem měla ..Trošku blbě mi šlo řadit s novejma botama,ale jde o zvyk.naprosto úžasná motka,spokojenost nejvyšší😀😘

Motorku bych doporučil pro - Určitě doporučuji lidem pod 160cm😀 a každýmu kdo rád kolem komína,po cestach mezi poli a lesy, kdo jen tak třeba sám chce vyrazit a kochat se jízdou v terénu a koukat kolem a taky si stoupnout a nesedet furt na prdce a prostě se těšit ze života za jízdy😘😍😀

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti zvazuju, znamej mi je doporučil,tak během sezóny asi pořídím.kufr pridelam..

Trickera jsem vytáhla asi 3-4x,jak bylo slunko. V blátě,sotoline,po kameni,na asfaltu,po rovině,z kopce a do kopce...Prostě si ji užívám moc..Stovka už nicmoc pocit,ale do tech 90 to je v pohodě.to bylo taky na silnici z Prahy do Varu,jinak nemám potřebu ji takhle honit,těch 70-80 je ideální jak pro ni tak pro mě, zelenáče 😀..Ovládá se dobře,jen to řazení musím s botama líp přivyknout (mít tenisky,pak pohoda...)..Ale mám obě nohy v kotnikach zprerazeny,tak si dávám bacha a v keckách teda nejezdim😊...
Spolujezdce už ze zásady nevozim, bylo by to plně naložený kolo😁..Jak už tady jinej majitel Trickera píše😉..
Úložný prostor..Asi žádný 😁...Teda musím ještě přidělat na zadek kufr (na helmu a flašku s vodou a jiný propriety bude stačit)..jeste jsem s ním nikam daleko necestovala,ale myslím že v pohodě pijanko sjede vše,a udelat

místo na bagaze půjde úplně kamkoli 😀
Spotřebu jeste neodhaduju,mám Rozjezdenou první plnou!!:D nádrž ☺
Kde se cejti nejlíp?...Až budem mít intimni chvilku o samote...Něžně se jí(ho)zeptam☺...Ale protože ji miluju.. a bylo mi s ní nejlíp na cestách mezi polema a lesama a menších popojizdkach mezi vesnicema...Snad to má podobne nebo taky tak.proste s kamosema na silničkách co prorazej vzduch kilo a vejs asi moc nepobudem, ale třeba se aspoň potkáme☺
Do města se teprv chystáme,no musíme se pořádně umejt a ustrojit😀..S cestováním nebudu mít problém, prizpusobim-li se jejím možnostem,bude to určitě super...

ladymotozkoncesvěta
ladymotozkoncesvěta napsal 29.06.17 v 13:32

No jinak teď už vím, že když tohodle miláčka neprojíždim po cestě ale po silnici ..a nedám mu pokoj pod 100,páč mě to taknak nutí..bere si moc..takových 5 litru určitě..cesta z Varu do Marianek a menší zajíždky a zas zpět..a já dvakrát tankuju)...ale přesto ho mám mooc ráda a je to miláček ...poslat ho vlakem někam dál a tam se projíždět by byla asi nejlepší volba, no uvidim přes prázdniny, moc lidí podobnou moto nemá..ale radost mi dělá maximální

BoBo1
BoBo1 napsal 29.06.17 v 10:26 10b.

Koukám tady měl nekdo veselé vánoce. Pěkná recenze. Na takovém kozlíkovi to musí být prča při projížďkách. A´t se ti daří.

Bobr60
Bobr60 napsal 21.04.17 v 08:15 10b.

Pěkná motorka a určitě hodně zábavná. Přeji honě zábavy a ať dobře slouží.

Šanik
Šanik napsal 24.03.17 v 00:49 10b.

Taková motorka je opravdu motorka,protože splňuje to, k čemu byla motorka stvořena. Všichni tito "kolibříci" umožňijí se pohybovat po tomto světě pomocí motoru a nemusím šlapat jako na kole.Motorka má být lehká a levná,aby naplňovala to, k čemu vlastně byla stvořena.Toť moje rádoby filozofická moudrost. Fakt furt naplno a ke konci přidat! Jak to hlásá můj kolega z práce.

nepirum
nepirum napsal 24.03.17 v 00:37 10b.

Nazdar Trickerko! V černé barvě, koukám, taky pohledná mašina. Ať Ti dělá radost jako mně. Teda... připrav se na to, že některý díly fakt jen z Niponu.. Teď třeba čekám na rozetu. Ale do tohodle prcka se investice vyplatí. A pozdravuj na Doupově, projebal jsem tam dva roky života... :)