Suzuki GSX-R 600 (1997)

Vlastník Kapi_Bodač_z_Dukovan
Vloženo 18.3.2017
Aktualizováno 25.3.2017

Přišlo to z ničeho nic jako mladej mě nikdo nechtěl podpořit v koupě motorky jediné podpora byla tak si na to vydělej . Tak sem dělal celý léto v blbé půjčovně lodí (jasně práce jako práce ) ve Zlaté koruně pod ještě větším blbce po měsíci sem skončil .

Suzuki SV 650: Sedl sem na GSX-R a byl sem v jiném světě :)
Suzuki GSF 600 Bandit: Jak sem psal sedl sem na gsx-r a byl sem jinde :)

První dojmy - První dojmy ? něco nepopsatelného . Chtěl sem dřív nějakého naháče hrozně se mi zamlouval bandit 600 abych se vešel do A2 a pak SV 650 tah od spoda lehkost atd . Nakonec když sem viděl sv tak mi přišlo no takové moc křehké malinké . Bandita sem nevyzkoušel psal sem na různé fora co si koupit atd . Všichni psali SV . Na internet sem pak napsal : Kdo prodá motorku do 35 000 ozval se mi borec co bydlí 20 km odemne . Byl sem nadšen když ji přijel ukázat ještě sem neměl peníze a nechal mě sjet . Byla to mela . Motorka dřepěla jak děda na babče . Zrychlení zvuk velikost krása . Byla to jasné láska na první pohled a hlavně měla 25 KW od výroby .

Motorku bych doporučil pro - Moto je v hodné pro zkušenější jezdce . Nedoporučuji někomu po autoškole si koupit tohle moto je to střela .

Doplňky na motorce - Filtr KN , Akrapovic i se svodama , Páčky, závažíčka a další .. prostě klasika :)

Motorku sem si koupil v září . Mezi čím sem se rozhodoval je popsáno nahoře :) .
úvod jak sem se kní dostal : Ještě se vrátím k té práci . Byl to jistý lenivý Zíka ! , přes zimu na pracáku aby nemusel dělat a byl zaměstnanec Pavelce . Bylo vtipné že si u mě nasral do kalhot . Ono všechny o kolu hajzl pomlouval Jeho nadřízený i autobusáky nebo řidiče aut a nesnášel motorky . Úplně ze všeho nejvíc ještě když má leďák a někde jede kolem tak měl odvážné řeči na nás . Vtipné bylo že Kolouch jeho nadřízený jel sním někam na koncert ten nadřízený má chopper ten Zíka ho pomlouval kde se dalo a pak mu lezl do prdele . Takže si dokážete představti jaké peklo bylo sním být 2 měsíce měl tam 2 netáhla 2 syny jeden hulil jak darebný kamna druhej docela dělal ten starší ale takový hrozně dotčený náladový ze začátku v pohodě . Jezdili pro mámu do Krumlova v pracovní době když hodiny běží je to paráda ne ? :) . ((Kdyby nebyl zmrd tak to sem nepíšu ale zachoval se ke mě jako největší čurák . Takže nejlepší obrana je útok . Já říkám pořád že na každou svině jednou dojde a došlo to mi věřte :D )) Když sem si po xx hodinách v práci sedl tak byl hrozně dotčenej kokot jo taky sem si za den občas sedl kdo by to ustál ani obědovou pauzu sme si zkracovali když bylo moc práce ale sám tahat pičus lodě od 8 od rána do 10 nedělal . Sám seděl na internetu celí den v boudě . Já venku na pršce slunce furt pryč . Ale měl sem motivaci motorka . Přes léto kolem kempu Zlatá koruna jich projelo tisíce . Byla to motivace i smutný chvíle . Kdyže třeba po 12 hodinách v práci na slunci si jedou borci na mašinách a vy děláte za ušmudlaných cca 70-80 kč na hodinu a ste v práci třeba od 8 ráno do 10 do večera . Měsíc a čtvrt sem to dal a pak nastoupil do Agria . Po 2 měsících sem teda složil na mašinu GSX-R 600 srad .

Tak teď mototrka : Koukám po motorkách do 35 kw jako by se po nich slehla zem . Měl sem omezený rozpočet takže sem čekal a doufal týden před koncem srpna sem si řekl že napíšu na facebook kdo prodá motorku . Dal sem přízpěvek ozval se chlap z Český Budějovic . Měl srada 600 poslal fotky motorka se mi líbila protože měla doplňky byl to supersport ten sem si vždy přál a k tomu všemu v otevřené přes 100KW a v tp 25 . Podle nového zákona ale smím řídit moto jen co je sundané z max 70 KW . Ale jelikož sem měl nadlidské štěstí měla 25KW už z výroby . Takže sem ji chtěl doma se jim nelíbila protože byla škráblá na jedné straně . Nechal sem si ji přivést ukázat přijel na ní maník . Parádní mašina . Když mě nechal sjet už nebylo cesty zpět .

Jízdní vlastnosti - moje první silnice . Co vám budu říkat . Neskutečné jak seděla a to zrychlení každej kdo zná tak bude vědět . Srad se mi líbil když sem jako malý capart běhal a u domu jezdili tyhle mašiny když byly vrchol špičky v čr . Motorka má skvělý zvuk . Už jen pro to že Dj Akrapovic hraje i se svodama koncert . Takže fakt paráda .

Cestování a dlouhé cesty . Byl sem varován okolím že bude nepohodlné . Srad má ještě poctivou sedačku a rozměry . Takže dynamická jízda když se jede . Sem tam někde vysednout naklánět se tak super krása já si neztěžuju :) . Když chci jet piánko tak taky se dá 120 sedě vzpřímeně a kochat se taky zvládám a nějak mi pohodlí nevadí sem tam někde přidal aby se člověk protáhl a pohoda :) . Nejhorší to bylo asi když sem jel spanilou jízdu ve Strakonicích . Jelo se v koloně takže žádné naklápění jelose cca 40-60 takže totální bolest prdele ale podle mě by nepomohl ani endruro požná trošku by vzal něco podvozek . Ale ta prdel byl fakt extrém . Jelo se hrozně dlouho kolem 100km myslím a v takové rychlosti a sedět jen bylo peklo . To byla moje špatná zkušenost větší s pohodlím jinak nic . A musím podotknout že se jelo v kuse . Ale kdo chce motorku na cestování tak by si měl koupit něco jiného si myslím já . Závěr - S koupí sem byl spokojen , doma už si tako zvykli . Nejdřív máma brečela že se zabiju že mám tuhle motorku že mě slyšela už 10 km před barákem :D . Ale chápal sme ji ale postupem času ji snad došlo že je lepší mít motorku co sedí než hnát endruro do extrému na ceste které nedrží :) . Když nepočítám fichtli atd Tak to je 4 motorka co mám . A sem rád že ji mám . Sem zastánce karbců . Vývoji se nebráním příští motorku chci se vstřiky ale jednu sem chtěl mít ještě klasiku když to půjde nechám si jí . Motorka co mám minulost spolehlivost . Moto má najeto 76 xxx km :) kdyby někdo chtěl vědět. Má své mouchy šrámy na kráse ale je to 20 let staré moto a pořád obstojná s konkurencí . Doplněk - Měřím přes 180 cm a na motorce v pohodě široká vysoká . Takže se toho velikáni nebojte .

Kapi_Bodač_z_Dukovan napsal 16.03.18 v 11:12

Díky moc Já najel v neděli prvních 50km zajížďka gum ale ještě 50 bych jim dal raději :D Jo jaro už klepe Naštěstí klepe jen to jaro

context
context napsal 14.03.18 v 18:22 10b.

Máš ji pěknou přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu, už by ta zima mohla skončit, aby jsme mohli lítat

Kapi_Bodač_z_Dukovan napsal 08.05.17 v 08:47

ZlomenyUcho Díky asi tam pojedu gumovat až budu přezouvat když nesnáší motorky :D :D

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 19.04.17 v 16:02 10b.

dobrej bodač

Kapi_Bodač_z_Dukovan napsal 20.03.17 v 17:42