Honda CBR 1000RR Fireblade (2007)

Vlastník Klarakent
Vloženo 14.3.2017
Aktualizováno 14.3.2017

Laska na prvni pohled, nikdy bych ji nevymenila

Motorka koupena od borek

První dojmy - Tahle krasavice byla pro me stvorena! Pochybuji ze nekdy narazim na motorku ktera se mi bude vic libit a na ktere se mi bude lepe blaznit. Vyzkousela jsem novou (2016) CBR, vyzkousela jsem S1000rr (2011,2015) a zadna se mi nelibila

Motorku bych doporučil pro - Pro me :)

Doplňky na motorce - Akrapovic vyfuk, rizoma zrcatka, male leskle doplnky, K& N filters

Vzdycky (od roku kdy tenhle model priselna trh) to byl muj sen jednu vlastnit. Hrozne se mi libil design (jedine co se mi nelibilo by stock vyfuk) miluju hondy :) a libil se mi zvuk. Poprve jsem ji vyzkousela minuly rok kdyz jsem konecne dostala "PLNOU" licenci. Jezdim na ni do dnes! Hydraulic spojka reaguje opravdu jednoduse, hladce a neboli me ruka :) Brzdy perfektni. Zvuk jako raketa. A jizda??? Jizda je 10/10. Sice silou (HP) se neda rovnat kawasaki ZX10R nebo S1000rr (na rovine) ale diky tomu ze ma "power down low" a take diky vyvazeni v zatackach vzdycky vyhraje ( a to nejsem zrovna nejlepsi jezdec )
Take jsem se diky tomu ze hned zareaguje vyhnula spostu blbcum, kteri se me snazili na silnici srazit.
Mechanicky...ted uz je ta moje holka stara pani, ale mam 100000kms na ODO a slape jako hodinky. Musela jsem vymenit spojku a zakladni veci (svicky, olej...atd. to znate :))

Věrušínek600
Věrušínek600 napsal 05.04.17 v 09:43 10b.

Přeji ti skvělou sezonu na krásném Fároškovi (a díky ) i když vlastně ty máš moto-sezonu pořád .

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 14.03.17 v 15:15 10b.

Dobrý dělo A já tu mojí nemůžu ukecat, aby si na to sedla... Přitom je to taková paráda

PYTEL1
PYTEL1 napsal 14.03.17 v 11:06 10b.