Garelli Tiger XLE 125 (1987)

Vlastník fantomasbike
Vloženo 13.3.2017
Aktualizováno 19.3.2017

Malé enduro 125 dvou takt.Koupil jsem ji nepojízdnou.Po menších problémech jsem ji nastartoval a projel.Dokonce jsem musel poprosit administrátora aby zavedl tuto motorku do rejstříku.Další vzácnost u mě v garáži.Pokud ji doma máte určitě napište.Potřebuj

První dojmy - První dojem byl ten že jsem ji na vlečce dovezl domů od kamaráda.Jezdil na ní jeho syn.Tak trochu okřapek.Po nastartování jsem ji trochu projel.Nedobíjí ale jede slušně.Dokonce svítí světla a jdou blinkry.

Chtěl jsem nějaké endurko.Doma mám už Yamahu Super Tenere XTZ 750.Ale chci něco na přejezd po okolních vesnicích a trochu té polňačky.

Tak zatím rozborka a pořádné umytí.Všechny blinkry dolů.Všechny byly poškozené a polepené izolačkou.Zadní světlo taky.Spínač zadního brzdového světla KO.Chybý náhon tachometru.Otáčkoměr si dělá co chce.Startér se točí ale musím doskládat převodku.Pokud vůbec.Nakopnout to není problém.

Tak se uvidí dál.Chci to nachystat na evidenční kontrolu a STK.

Pochytat muchy a přes zimu dát do pořádku lak.

Madness_Uwe
Madness_Uwe napsal 14.03.23 v 14:42 8b.

Čauves mám též garelli 125 xle, kupoval jsem přes eBay “novej”motor z Itálie (spokojenost, nádhernej nikasil ?) ovšem mám dvě otázky ? Jak tlusté je těsnění mezi válcem a kartery ? A mezi válcem a hlavou máš těsnici gumičky nebo těsnici papír ? papír ?
Díky za odpověď :)