Honda XL 1000V Varadero (2006)

Vlastník soptik1c
Vloženo 13.3.2017
Aktualizováno 9.5.2017

Velká pohodlná motorka za rozumné peníze. Prostě jsem jí musel mít. )

BMW R 1150 GS: cena,cena servisu

První dojmy - S motorkou naprostá spokojenost, koupil jsem ji sice skoro 10 ti letou, ale vymazlenou a min. jetou cca 16 000 km. Nejdříve trochu problém s výškou měřím 176 cm. Sehnal jsem snížené sedlo a paráda.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro toho kdo si chce užívat delších cest po silnici, popřípadě lehké šotoliny.

Doplňky na motorce - MRA, padací rám, kufry Big Husky,vyhřívané hefty, cnc páčky modré barvy, ukazatel zařazené rychlosti, hrazda, přídavná LED světla, Scottoiler, zásuvka 12V, voltmetr v kapotáži, blastry Acerbis, reflexní proužky na kolech,

Chtěl jsem velkou pohodlnou motorku na delší cesty.
Na silnici dobře ovladatelná.Trochu horší je to s manipulací na místě 260 kg + batůžek a plné kufry.
Určitě všichni ocení pohodlí při delších jízdách, velké plexi ,skvěle chrání při nepříznivém počasí a v horku se dá jezdit i s vyklopenou přilbou.
Servis oproti BMW podstatně levnější.Spotřeba okolo 5,6 - 5,8 l
Vzhledem k mé výšce 176 a váze 86 kg jezdím z 98% silnice a zbytek lehké šotoliny.
Motorka je do terénu těžká, ikdyž někdo bude oponovat.
Před dávnými časy jsem jezdil motocross takže do terénu bych si pořídil určitě něco menšího a lehčího.

klema76
klema76 napsal 26.06.17 v 01:42 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 20.03.17 v 17:06 10b.

ať slouží a kolama dolů

soptik1c
soptik1c napsal 19.03.17 v 13:28

chlapi díky za hodnocení, ještě budu vylepšovat

greydog
greydog napsal 19.03.17 v 09:34 10b.

MiKas004
MiKas004 napsal 16.03.17 v 20:04 10b.

Překrásná !