Shineray XY 125GY (2015)

Vlastník enduro-F
Vloženo 11.3.2017
Aktualizováno 13.3.2017

(Ta zeleno,-cerna) Shineray 125ccm ( shineray XY125GY-6) , je lehký cenově dostupný motocykl , i když už název věští , že se jedná i čínu , ale opak je pravdou , jsem sním velmi spokojen.

Motorka koupena od Autokelly

První dojmy - Motocykl je výmečný v tom , že má manuální (nakopávačku) , ale i elektrický startér , což ke u nízko objemových endur je neobvyklé.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro začátečníky , malá velikost , celkem nízká hmotnost , dostupná cena , dobrý vzhled , dobrý sériový zvuk i s origo výfukem , zní velmi dobře ,, Nesuď knihu podle obalu " , v tomto případě to naprosto sedí , i s čínou se dají dělat veliké věci.:-)

Doplňky na motorce - Moto doplněné o box , moto computer , bezplovákový baragrafový palivomer , vyzkoušen dip plast na předním kole apod. V budoucu chystám další úpravy.

Tento motocykl jsem si vybral kvůli nízké pořizovací ceně .

Zatím na něm mám najeto přes 3000 km a jsem naprosto spokojen , dobrá velikost , jsem menší postavy a je ideální , brzdy skvěle brzdí , většinou používám přední brzdu, skvělá ovladatelnost , bezporuchovost , nemá m rád lidi , co řeknou , že je to čína a že je to na p... , pokud se jim to nelíbí , tak ať si to nekupují ,ale ať to nepomlouvají , jsem naprosto spokojen , žádná veliká porucha , pouze komfortní a tuningové úpravy a vlastní chyby např. PÁDY.

Motorka se cítí dobře jak v terénu (pokud tam máte terénní gumy - sériové , které jsou k tomu dodávaný v terénu moc nedrží (mokrá tráva , blato) , ale polní cesty jsou v pohodě, ale na silnici se s těmito pneu chovají skvěle , charakterizoval bych to takto , může si vychutnávat jízdu na silnici , ale de kempu po neudržitelné polní cestě skvěle dojedete.

Strejda_Sten
Strejda_Sten napsal 05.08.18 v 20:27

Ahoj, chtěl bych se zeptat jaky olej je nejvhodnější do dané motorky? A jestli nevíš jestli je spojka suchá nebo v lázni, nikde jsem to nenašel a jsem druhý majitel. Děkuji

Strejda_Sten
Strejda_Sten napsal 05.08.18 v 20:26

Překlik

VKS
VKS napsal 16.03.18 v 09:22 10b.

Parádní stroj, taky ho mám a zatím 12 000 km bez poruchy