Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník sciiro
Vloženo 8.3.2017
Aktualizováno 5.6.2017

Důvod proč jsem se rozhodl o koupí toho to modelu je její váha,ovladatelsnot a hravost. A vyrábí se delší dobu, takže i její spolehlivost.

Yamaha BT 1100 Bulldog: Její váha.

První dojmy - Od prvního svezení Mi velice padla do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Motorka bude sedět každopádně začátečníkům,protože v nižších otáčkách jede klidně.A i kvůli váze a ovladatelnosti.Do zatáčky padá sama bez jakéhokoliv přemlouvání. :-D

Doplňky na motorce - Zatím žádné výrazné doplnky tam nemám.Akorát padáky a zadní kufr.

Můj výběr začínal mezi 3. motorkama.Ducati monster 750,kterých je velice málo kusů na prodej a i dle recenzí jsem se dočetl,že není moc na cestování což je u Mně docela podstatné.Yamaha TDM 850,ale tu jsem si nevybral z důvodů její výšky sedla ,protože při mých 175cm jsem jen tak tak dosáhl na zem.A pak krásny stroj Yamaha BT1100,ale u ní Mě odradila její váha..Po vyloučení všech mých favoritů jsem najednou uviděl inzerát na Horneta..Přečetl jsem si recenze,které byly velice kladné a zejel se na ni kouknout a projet se..A dopadlo to tak,že už jsem ji nechtěl pustit z ruky. Tak jsem si ji v ten den odvez.A co Mě na ní tak zaujalo je její výška sedla perfektně dosáhnu na zem jako by byla dělána mně na míru.Jízdni vlastnosti,plynulý chod motoru jak v nižších otáčkách tak i ve vyžších.Brzdy jsou dostačující..A negativa zatím nemám tolik najeto abych nějaké spozoroval. Tak pokud nějaké spozoruji pak to sem dopíšu.

sciiro
sciiro napsal 05.06.17 v 13:47

Jezdí se Luxusně.Už i nějaké úpravy nastaly.

Bud
Bud napsal 02.06.17 v 06:51 10b.

Nuže jak se jezdí? 😉 10b.

Bodia
Bodia napsal 14.03.17 v 11:36 10b.

Fajne, fajne a pěkne přeji hodě pohodových km 10 bodou