Honda CB 1000F (1994)

Vlastník Špinex
Vloženo 3.3.2017
Aktualizováno 25.9.2020

Jsem začátečník,ale myslim,že je to dobrý a hodný stroj,nebo spíš pořádnej parník.Proto jsem ho koupil,je fajn že je to naháč,řádně na něm fučí a člověk nejede kudlu.Muj ideál pro delsi vyjížďku,v průměru do 100 km/hod.

Motorka koupena od Dobrý člověk z Malont

Honda CB 750: Protože Big One ??

První dojmy - Byl jsem trochu priposranej a jel jsem jak idiot,co se snaží zatáčet řídítky,bál jsem se,ale cestou k domovu to bylo lepší a lepší,nakonec moc fajn.Ale jsem zatím pořád opatrný a ve střehu,aspoň doufám.Jeste jsem neležel,i když při manipulaci na místě a v nulových rychlostech mám občas starost s váhou.Ale mám 187cm a 110kg váhy,tak myslím že pro mě ideální motocykl.

Motorku bych doporučil pro - Dnes už vím,že je tahle motorka jen pro někoho kdo má čas ,chuť a peníze do ní investovat.Skoncil jsem s ní po nehodě,kdy jsem měl ohnuté obě tyče předního kola,v háji kotouče a kdo ví co ještě.S opravou může být problém,špatně se shání náhradní díly a když se seženou jsou hodně drahé a pořád ti zůstane starej stroj.Prodal jsem ji za velmi nízkou cenu,jen proto,že jsem na ni neměl místo,čas a chuť ji opravit.Na její místo přijde velká změna,Suzuki GSX 1400.

Doplňky na motorce - Dostal jsem k mašině ještě jeden vykuchany výfuk,zatím jsem ho nezkousel a plotnu bez kufru,kterou jsem sundal a vrátil zpět originál madlo.

Chtěl jsem nahace a Honda je dle mého soudu velký držák,navíc velmi příznivá cena rozhodla.O jízdě vám moc neřeknu,protože jsem CB koupil na konci léta a novou sezónu vlastně svou první teprve pořádně rozjedou,ale 100 koní mi bohatě stačí.Dokud jsem se bál za ní vzít,měl jsem spotřebu cca 6,5 litru a v podstatě při dodržování rychlostních limitů,je to reálně udržitelné.Nez jsem zazimování,tak už jsem jezdil tak za 8.litru na 100.Ale myslím že se dá jezdit za 10.Jel jsem párkrát s přítelkyní,je to vzorna spolujezdkyně a má 55.kilo,takže úplně v pohodě.

Špinex napsal 20.09.17 v 20:26

Špinex napsal 20.09.17 v 20:25

Špinex napsal 20.09.17 v 20:25

Špinex napsal 20.09.17 v 20:24

Špinex napsal 20.09.17 v 20:22

Tak po dvou měsících odstávky,je konečně zas stroj u mě,z účtu zmizelo 38.000,- ale je zas v kondici.Ty prasata co to jezdili přede mnou tomu moc nedali.