Keeway Speed 125 (2009)

Vlastník KubaMedvěd
Vloženo 2.3.2017
Aktualizováno 2.3.2017

Výborná motorka pro začátečníky ale každému vyhovuje něco jiného. Já osobně jsem spokojen.

První dojmy - Jezdí se dobře i první jízdy byla suprová. Cestou do Opavy po přepisu a technické kontrole se jelo bez problémů ale zpátky už sem měl technický problém se spojkovým košem což jsme nevěděli že je uvolněný a ani v bazaru kde jsme ji kupovali o tom nevěděli ale náhradní díly objednali a poslali zcela zdarma. Motorka slouží bez problémů, jediná věc která mě stále zaráží je že musím měnit žárovky ve světle protože často přestávají svítit.

Motorku bych doporučil pro - Hodí se pro začátečníky i pro pokročilé. Většina lidí si říká že si ji nekoupí protože to je čínská motorka ale zdání občas klame není nijak náročná na údržbu a dá se koupit levně.

Doplňky na motorce - Kufr

Já sem si tuto motorku nevybral ale dostal a nevyměnil bych ji. Brzdy jsou dobré a dobře drží na silnici i při větším náklonu nebo při jízdě ve dvou. Má nádhernou spotřebu 2l/100Km

RKopec
RKopec napsal 11.03.17 v 21:00 10b.

Tak hlavně ať ti šlape a žádné další problémy nemáš.Hlavně opatrně a kolečkama dolů