Triumph Tiger 1050 (2011)

Vlastník EdMan
Vloženo 27.2.2017
Aktualizováno 27.2.2017

Láska na první pohled. Myslel jsem, že koupím Varadero ale potom jsem narazil na inzerát Tigera tak jsem veděl, že jede domů ;)

Motorka koupena od FIRMA:Reviti - Guzziny (Břevnov (Praha 6 - Naprostá spokojenost. Prodávající věděl i o historii motocyklu samozřejmě doloženou serv.knihou atd.. Naprosto vstřícný i na chybky umozornil, rezervace pár dní dopředu bez problému i lehká sleva za lehce odřené kufry (motorka spadla někde nešikovně) Určitě bych si zde nějakou motorku znovu koupil

Honda XL 1000V Varadero: Klasický cesťák který se moc nelíbil

První dojmy - Dojmy akorát z koupě. Nádherná motorka Britského původu. Motor krásně ševelil. Dotěď 4válec Bandit myslím si že 3vál bude nádhera. Sečteno podtrženo láska na první pohled. Nemůžu se dočkat moto sezóny!

Motorku bych doporučil pro - Zatím nevím ale na cestovaní zdá se být ideální

Doplňky na motorce - 3x origo kufr, tanvak Triumph a ostatní doladíme ;)

Jak říkám láska na první pohled jinak sem budu psát až něco zažijeme ;) Jelikož tu musí být min.5 řádků tak první pohled - motor fajnovka, posez vypadá velice slušně, nejspíš jiné plexi ale to ukáže praxe jinak převodovka určitě hlučnější než můj starej Bandit ale zase asi nic na co by si člověk nezvyknul ;) Úložnej prostor určitě postačí, když se dalo zbalit do tankvaku a 40l kufru u Bandita určitě bude rezerva u triumpha se třema kuframa a tankvakem (boční jsou menší než jsem čekal ale zase takováá hrůza to není ;) Servis bude teďka před jarem a hlavně po koupi min. olej a filtry a dále uvidíme

Toman87
Toman87 napsal 16.04.17 v 21:01 9b.

alexander
alexander napsal 26.03.17 v 21:51 10b.

dobře ty

tomixx
tomixx napsal 13.03.17 v 21:00 10b.

radek89
radek89 napsal 03.03.17 v 22:09

Dobra volba

speroure
speroure napsal 28.02.17 v 22:21 10b.

Parádní Anglán