Yamaha XVS 1300 Stryker/Custom (2016)

Vlastník Bousse
Vloženo 25.2.2017
Aktualizováno 25.2.2017

Po prvním usednutí už v moto salonu jsem se cítil jako doma a věděl že si ji určitě jednou koupím.

Motorka koupena od FIRMA:2M Power (Ostrava - Vítkovice) - skvělý přístup, ochota, spokojenost

Yamaha XVS 1100 DragStar: Chtěl jsem funglovku
Yamaha XV 1900 Midnight Star: Moc velký kolos, nesedla mi do ruky

První dojmy - První dojmy byly spíše smíšené. Na jedné straně nadšení ze splněného snu a na straně druhé jsem cítil jak jde motor ztuha. Ale pak s každou další jízdou přicházelo postupné uvolňování. Po dvou měsících už bylo vše OK. Jinak jízda a ovládání je pohodové, prostě mi padla do ruky.

Doplňky na motorce - zatím jen boční brašny

Že to bude Yamaha jsem věděl, jen zbývalo doladit model. Dlouho jsem si brousil zuby na jedenáctistovku DragStara. Ale pak jsem v katalogu objevil model XVS 1300 Custom. Od té doby jsem se o ni začal zajímat a po prvním usednutí do sedla jsem byl rozhodnutý.
Jízda je opravdu na pohodu i ovládání je přirozené, jen motor si vyžaduje vyšší otáčky.

utahs
utahs napsal 12.05.17 v 11:20 10b.

Nádherný kousek! 10

Pe3k
Pe3k napsal 07.04.17 v 09:30 10b.

Moc pěkná motorka. Líbi se mi. To si zaslouží 10bodů
Měnit ale nebudu
Někdy na cestách Ostravska - AHOJ

mirocz
mirocz napsal 04.03.17 v 16:46 10b.

Moc pěkná motorka, jeden z mála choperů cruiserů, který se dá ještě pořídit. Ať slouží mnoho km.

fatman
fatman napsal 04.03.17 v 11:52 10b.

Gratuluju
Holt nová je nová
Vypadá super v té temné! I ty laufy jsou super!
Jenom to přední světlo mě tam nějak nesedí ...Asi bych dal menší průměra delší tělo v černém matu, ale tak to je věc každého (soudruha ).Každý máme jiný vkus a o tom to je
Tak ať Ti dělá jenom radost!
10 bodů a doplňuj postřehy z cest, ať je co číst!

bilihor
bilihor napsal 04.03.17 v 08:49 10b.

Taky jsem ji měl ...sklvělá