Jawa 50/23 Mustang (1980)

Vlastník Deyva
Vloženo 22.2.2017
Aktualizováno 17.6.2017

Vloženo: 05.05.2017, Uskutečněno: 05.05.2017, Stav tachometru: 7045 km, Zhlédnuto: 42x

Tak, poslední STK před týdnem byla jen na 30 dní, protože jsem si nechal udělat do protokolu poznámku o nesedícím rozměru pneumatik. Ve velkým TP byl předek i zadek s tiskovou chybou 2.27x16, nechal jsem si to teda poznačil s tím, že STK bude na 30 dní. Ve středu jsem byl na úřadě s protokolem o STK, nechal jsem si teda opravit velikost pneu správně na 2.5x16 předek a 2.75x16 zadek. Samozřejmě jsem předtím volal na úřad abych zjistil jak toto spravit. U nás jim stačilo jen z STK tu poznámku do protokolu a vyplnit žádost o změnu v TP. Když už jsem na tom úřadě byl, nechal jsem si vyměnit i značku z jihlavské na brněnskou (za 250Kč). Takže Mustang je kompletně vyřešen, další STK za 4 roky.

• Oprava náhonu tacho + poklička středu

Dneska mi dorazily díly od pana Sesy, tak jsem opravil náhon tachometru a vyměnil středovou pokličku u předního kola, protože předchozí majitel díky tomu jak byla vymačkaná musel dát pérovku pod podložku - což zase rozta

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.06.2017
    Uskutečněno: 17.06.2017
  • Poslední přípravy před STK

Dneska jsem ještě dělal pár posledních příprav před STK: - sehnal jsem nový tachometr, starý ukazoval jen rychlost, ale kilometry ne. Tak jsem přes bazoš sehnal druhý, s chromovým rámečkem v 1A stavu, zatím zdá se plně

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.04.2017
    Uskutečněno: 27.04.2017
  • Malý servis - příprava na technickou

Dneska mi s padákem na Džawu dorazily rovnou i věci na Mustanga taky z Fichtlkrámku, tak jsem je skoro všechny namontoval: - brzdový pakny předek i zadek (lepený, ne nýtovaný) - jehlový ventil karburátoru - kuželový, n

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.04.2017