Moto Guzzi Norge 1200 (2007)

Vlastník vircom
Vloženo 19.2.2017
Aktualizováno 23.6.2022

Je to velkej autobus... po GSR600 celkem skok.

Motorka koupena od FIRMA:Officina Riantini (Čakovičky)

Moto Guzzi Breva 1100: Norge je větší, v základu měl kufry, plexi a vyšel levněji než Breva.

První dojmy - Příjemné vibrace, pohodové ovládání, naložím na to pomalu víc jak do auta a kilometry polyká poslušně.

Po GSR600 jsem chtěl něco většího, s čím můžu vyrazit i na delší cesty. A vzhledem k tomu, že trávím spousty volného času mezi Guzzinami, tak jsem ani nad jinou motorkou nepřemýšlel.

Po několika letech musím napsat, že je to naprosto bezproblémová motorka, která si už několikrá vychutnala Rumunsko a jejich cesty, Polsko, kde jsou taky zepsute drogi a vždy mě bez problémů dovezla z bodu A po několika tisících kilometrech zpět do bodu A :)

Co se týká jízdních vlastností, tak s těmi jsem naprosto spokojenej. Brzdy jsou trochu vlažnější, ale vždy jsem zastavil bez problémů. Motor je příjemný, není to žádný uřvaný děs, táhne hezky od spodu a taková příjemná cestovní rychlost je do těch 130... Co se týká uložného prostoru, tak díky dvěma bočním kufrům a hornímu se do něj sbalím bez problémů na 14 dnů a to bych mohl ještě vzít tetu na sedačku místo batůžku.

Nejlíp se jezdí na okreskách, ale po skušenostech z Rumunska se dá říct, že projede cokoliv, co alespoň vzdáleně připonmíná cestu. Dlouhodobá spotřeba je někde kolem 5,5 litru, ale dá se jezdit od 4,8 do cca 6,5.

Co se týká servisu, tak pouze pravidelné výměny filtrů, olejů, destiček a pneumatik, jinak nic co by stálo za zmínku. A to je to spoustou lidí haněná italka :)

Sedlsson
Sedlsson napsal 24.06.22 v 06:24 10b.

Fajná kozza

Cybul
Cybul napsal 07.03.17 v 14:39 10b.

Gratuluju Tak hodne pohodovych kilometru preju.

spike-cz
spike-cz napsal 03.03.17 v 12:57 10b.

super strojovna, gratuluju

havrandero1
havrandero1 napsal 26.02.17 v 21:05 10b.

Dobra volba také jí mam doma supér stroj nebudeš litovat.

jardakavan
jardakavan napsal 20.02.17 v 20:22 10b.

Tak at' dobře slouží traktor dvoukolák.