Kawasaki Vulcan S (EN 650) (2016)

Vlastník banyr
Vloženo 19.2.2017
Aktualizováno 19.2.2017

Volba této motorky byla dána omezením ohnutí nohy po havárii na moto v 2012, kdy mi nedal přednost z vedlejší 89-letý řidič ve Felicii. Na této motorce mi stačí úhel ohnutí do 90°

Motorka koupena od FIRMA:Moto Havrda (Hradec Králové)

První dojmy - Velmi mile překvapen sportovním pojetím jízdy. Velmi živá moto s tahem od spodu. Dokoupil jsem a doinstaloval malý přední plexy štít a šíleně to zlepšilo stabilitu v rychlosti i tah v rychlosti. Štít jsem koupil neoriginální za 2400Kč (originál Kawa stojí 20000Kč!?)

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo chce velmi pohodlný posed a přitom živou motorku

Doplňky na motorce - Plexy štít - malý, ale dostatečný
Outdoor kamera - držák

Zkušenosti mám zatím výborné po cca 5000km. Vybíral jsem z nouze, měl jsem před tím "silnici" a už jsem měl napůl koupenou Hondu. Pak přišla nezaviněná nehoda a já skoro přišel o život. Bylo jasné, že na "silnici" si už nesednu kvůli noze (museli mi dát unělé koleno). Hledal jsem a našel tento model.
Jízda je velmi klidné, ale i dravá, jak zrovna chceš. Ovladatelnost dobrá, pokud si člověk zvykne proti "silnici" na širší řiditka a posez z nohama mírně dopředu. Brzdy dobré, spotřeba malá, mírně nad 4l/100km. Úložný prostor malý, ale vyřešil jsem to malou mag. taškou na nádrž a na výjezdy 30l tankbagem s předělanou montáží na sedadlo spolujezdce. Jezdí se s tím na dlouhé cesty výborně a nepřekáží.

banyr
banyr napsal 27.01.18 v 20:23

Díky vám všem za názory a přeji i vám hodně km bez kolizí ... mám jednu velkou kolizi na předešlé motorce za sebou, kdy mě z vedlejší silnice sestřelil 89letý řidič!!

Mutlik
Mutlik napsal 13.12.17 v 21:51 10b.

Mám ji taky a maximální spokojenost. Kdo se na té motorce projede tak je překvapen živostí a ovladatelností. Přeju spoustu ujetých kilometrů Kolama dolů

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 26.02.17 v 15:16 10b.

KLausik3003
KLausik3003 napsal 23.02.17 v 14:52 10b.

Užívej si ji dosyta, já na ni udělal za rok a půl přes 20 tisíc než mě jeden inteligent sejmul (jel na červenou) a Kawka šla na totálku a já do vojenské nemocnice. Moc jsem si to do té doby užíval a nikdy mě nezklamala.

Myschan
Myschan napsal 21.02.17 v 09:55 10b.

Ať slouží a hlavně už jen ve zdraví