Yamaha BT 1100 Bulldog (2005)

Vlastník alkar
Vloženo 18.2.2017
Aktualizováno 20.2.2017

Motorka s obrovským motorem a super zvukem. Při jízdě si člověk myslí že u benzínky bude stavět pro diesel.

První dojmy - skvělé brzdy i přes vyšší hmotnost, příjemně vzpřímený posez, nečekaně hodně místa pod sedlem a úplně jiný průběh výkonu než jaký mají jiné běžné naháče, výkon od volnoběžných otáček který končí v 6000 otáčkách

Motorku bych doporučil pro - Někdo kdo chce moto na cestování

Doplňky na motorce - výfuky aby to mělo trochu zvuk

velkou roli hrál opět design a také přítomnost kardanu.
Velmi se milíbí zvuk dvouválce a také jeho vzhled a to speciálně u této motorky kde je vše stavěné okolo motoru.
ovladatelnost motorky je krásná váhu člověk ani moc nevnímá ale co vnímá jsou ty obrovské kovadliny které mu tepou pod zadkem. Při prvních vyjíždkách jsem si stále nemohl zvyknout že otáčky při přeřazení mohou spadnout až k hranici 2000 otáček a potom stačí jenom otočit plynem a s hukotem se rozjede. Když jsem vyjel poprvé a chtěl jsem předjet auto, přidám plyn motorka v klidu zrychluje a najednou začala poskakovat nevěděl jsem co se děje a až když jsem se podíval na otáčkoměr tak jsem pochopil, ručička v červeném poli. Tak to je nejspíš největší změna že s ní budu jezdit spíše jako s autem. Jinak motorka je spíš klidnější a už se těším až ji vytáhnu na nějaký delší výlet na které je přímo stavěná.

aDolin
aDolin napsal 23.02.17 v 11:49 9b.

Pěkná mašina