Kawasaki ZXR 750 (1992)

Vlastník smuherr
Vloženo 16.2.2017
Aktualizováno 16.2.2017

Starší, těžkej supersport, v té době sem pořádně na velký motorce ani nejel, takže se mi těžko hodnotí

První dojmy - Po několika JAWách a ČZách a menšim svezení na GPZ vlastně první větší motorka kterou sem si pořídil, takže první dojmy, velká, těžká, výkonná a bolí z ní ruce :-D vše byl skok, brzdy, tvrdší podvozek, posez, výkon neuměl sem si to do té doby pořádně představit

Doplňky na motorce - kousané kotouče, tlumič řízení, výfuk Ixil, KN filtr, Dynojet

Byla položená, rozlámané plasty, ohlá podsedadlovka, lešení atd atd..., ale když sem jí viděl, prostě se mi líbila na první pohled a dneska už vím, že tolik práce sem už na žádné motorce nikdy neudělal a asi neudělám. I proto mi tak přirostla k srdci.
Majitelé předemnou ji vyváleli na obě strany, takže sem nechával vařit plasty a pak přes celou zimu sem sháněl lešení a podsedadlový rám a kytoval sem a brousil, byly to desítky hodin a na jaře sme jí doma stříkli, ale myslím si, že se vše povedlo, jen je škoda, že nebyly možnosti na origo barvy a lak.
Byla otevřená, Dynojet, Kn filtr, Laděný výfuk, takže výkonu měla až dost. Trvalo, než si ruce zvykly na posez, dost boleli a na naše silnice s tím tvrdým podvozkem to taky nebylo nic moc. Na místě manipulace taky špatná, motorka byla celkem těžká a já to hlavně neuměl, ale i přes to všechno sem sní byl spokojený, neřešil sem žádné technické problémy, vždy sem dojel kam sem potřeboval, jen škoda, že sem na tom neuměl v té době jezdit a vlastně nemohu srovnávat.
Když mi pak volal po prodeji nový majitel, tak mě až trochu mrzelo, co sní bude a že nezůstala radši doma...

smuherr
smuherr napsal 20.02.17 v 22:23

díky

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 16.02.17 v 19:50 10b.

Krásná "žabička"...