Suzuki M1800 IntruderR (2016)

Vlastník Pe3k
Vloženo 8.2.2017
Aktualizováno 21.5.2017

Vloženo: 17.05.2017, Uskutečněno: 11.05.2017, Stav tachometru: 2153 km, Zhlédnuto: 4x

Sbalím si pár švestek a jedu na víkend s klukama do Pekelných dolů. Jde jen o pár dní, a pojedu sám, tak těch věcí nebude moc. Nooó ale i tak, kam s nimi ?

Vím NE, tenhle problém už řeším s předstihem od 17.ledna 2017 . Tak jet v květnu na trip není přece problém.
Ale pěkně od začátku. www.sakwy-motocyklowe.pl/][img]http://pe3k.ostrava.sweb.cz/fotoforum/2017/kmdrp_logo.jpg[/img

Objednal jsem si výrobu brašen rozměrově pro M1800 v černo/modré barevné kombinaci. Pro dokonalejší vzhled i modrou nití prošité.

1.března výrobce hlásí že má hotovo a že si mohu přijet.
Mnnooó, ikdyž se výrobce dušoval že trefí barvu kůže podle info od výrobce nebo fotky i bez vzorku, tak ji úplně teda netrefil. Když jsem odstín přirovnal s motorkou nebyl jsem spokojen.

S výrobcem skvělá domluva, ochotně vzal brašny z5, že udělá podle vzorku nové.
10.března brašny vracím i se vzorkem (víčkem na ventilek).

Ten se ovšem výrobci nehodí, protože je metalický a taky hraje všemi odstíny modré. Nojo ale kde vzít vzorek nemetalické modré barvy vhodný k odeslání poštou. Když ten modrý metalický lak je z každého úhlu jinak modrý. A to nemluvím o světle na něj dopadajícím. Kupovat celý RAL vzorník se mi zdálo zbytečně drahé. Večer ve vaně koukám na víčko dětského sprchového gelu a říkám si to by mohla být ta barva.

Víčko tedy doma kradu a poštou 24.března posílám v bublinkové obálce. Bohužel kvalita poštovních služeb je nevalná a po více než 14 dnech jsem dotazován kde je vzorek, že nic nedorazilo. Takže jsem se dal rovnou do hledání modrého plastového víčka, které jsem ještě ten den (7.dubna) poslal doporučeně a pojištěné. Tentokráte jsem našel v kanclu plastové víčko od sirupu, které se mi zdálo ještě barevně vhodnější.

9.května byly nové tmavší brašny hotové. (světlé/tmavé)
11.května byly namontované

12.-14.května prošly provozním testem na výbornou.

Fotogalerie:

zain1 (0) napsal 18.05.2017 v 07:38

Paráda, máš to hezky sladěné... Také jsem takový detailista a řešič, ale ta radost, když na to člověk přijde a vše to pak sedí

JirkaMetal (1) napsal 17.05.2017 v 18:12

Super.

• Servis 36.000 km

Po dvacetisedmi měsících od pořízení, přichází řada na servis po 36.000km. Jelikož je po záruce tak ve vlastní režii. :-) 36 tisíc, to je "velký servis", to máme výměnu: - Oleje v motoru - Oleje v kardanu - V

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.05.2019
    Uskutečněno: 19.05.2019
  • Servis "dva roky"

Dvouletá záruka na motorku skončila a to je čas kdy se o mazlíka můžu začít starat sám. :-) A čím jiným začít než potřebnými úkony po dvou letech provozu. - Výměnou chladící kapaliny, vyčištěním chladiče a narovná

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.05.2019
    Uskutečněno: 16.03.2019
  • Statistika 2018

Statistika nuda je, má však cenné údaje, neklesejme na mysli, já vám to tu vyčíslím. //img.motofotky.cz/upload/images/forum/2019/02/468972_70feeb8e8812662541ce7f57f5e1e6f2.jpg V sezoně 2018 jsem projel: 16.594 k

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.01.2019