Honda CBR 125R (2004)

Vlastník fastmates5
Vloženo 6.2.2017
Aktualizováno 6.2.2017

Je to krásná červrno-černá mašina která, mě dokáže odreágovat od všech špatnejch myšlenek.

Honda NSR 125R: CBRko je 4takt a je to pro mě lepší.

První dojmy - Motorka se mi zalíbila hned když jsem jí poprvé viděl.Sice mi připadal trochu menší než na obrázku ale to nic nezměnilo.Líbí se mi na ní dizain a zvuk.Mrzí mě že má motorka hubená kola ale jinak na motorce nevidím nic co by se mi nelíbilo.Motorka rychlostí padla hned do ruky ale než jsem si zvykl na řidítka tak mi to pár metrů trvalo.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil začínajícím jezdcům co mají rádi rychlost a sportovní motorku.

Doplňky na motorce - Na mitorce je přidělaný vypínač na světla a ve světle mám zabudované červené diody.

Motorku jsem si vybral protože mě zaujala ne jen disainem a jak je postavená ale i kvůli zvuku,rychlosti a díky tomu že to je 4takt.Moc toho sice ještě najeto nemám ale i tak cítím že to motorka je dobrá.Jezdí skvěle na to že to je 125 je to lehká motorka takžr i to znamenábže tomu celkem dává rychlost.Jela se mnou kamaradka a motorka byla krásně ovladatelná a kamarádka si také nestěžovala.Uložný prostor tam není moc velký ale to nějak moc nevadí.Porochy jsem tam měl zatím jen čtyři a to že mi motorka nechtěla chytnout a tak jsem tak přemýšlel a nakonec jsme na to přišly s kamaradem že to bylo baterkou.Kopil jsem novou a motorka chytla krásně na poprvé.Druhá porucha byla na pravém blinkru protože mi z "čokolády" vypadl drátek a měl jsem tam špatnei dotek a proto mi blinkr občal nefungoval.No třetí je taková malá mám tam jen špatnou svíčku takže na jaro musím koupit novou.A ta čtvrtá je že jsem se vyhíbal chodci a projel jsem dírou a měl jsem na ráfku malou díru.Myslí. že motorce je nejlépe na silnici a ve městě,vesnici.Na delší cestu se chystám v létě 2017 tak doufám že mě nikde motorka nenechá.

greydog
greydog napsal 06.02.17 v 19:48 10b.