MZ 660 E Baghira (2005)

Aktualizováno 17.1.2019

jednoválcovej "fun bike" od MZ

Honda FMX 650: nenašel jsem v top stavu
Yamaha XT 660 X: většina jich je dražších a s vyšším nájezdem

První dojmy - První dojmy? Zima, voda, sníh, zima, vítr, sníh, zima...zkrátka přivezl jsem si jí domu první den, co povolily tuhý mrazy (4.2.17) a teď budu čekat, až se oteplí. Info doplnim, až něco najezdim ;) pro více info čtěte deník motorky ;-)

pro více info ČTĚTE DENÍK motorky

Prakticky od první motorky jsem vždycky toužil taky občas vyjet i někam malinko mimo silnici, ano Simson, ten si mohl jezdit, kde chtěl, MZ ETZ 150 taky (kdyby se pořád nesrala :D), ale pak už člověk musel vybírat podle peněz, aktuální nabídky, aktuálních potřeb i snů...po pár letech jsem se zas ke svýmu dávnýmu snu vrátil, začal jsem koukat, co by mi tak mohlo sednout, zkusil jsem zajet kouknout na dvě Hondy FMX 650, ale za nabízený prachy byly dost potlučený, pak jsem koukal po Yamaze XT660X, ty zas měly obrovský nájezdy a ceny pořád relativně vysoko, oproti slečně, která se zčista jasna objevila a všechny přebila cenou i užitnou hodnotou...nevěřil jsem vlastním očím, kdysi jsem o ní četl, toužil po ní, ale po letech jsem na ní úplně zapomněl...a najednou je tady, v top stavu, o 10-15tis levnější, než její konkurentky a na prodej...no a tak se tedy ocitla v mé garáži :)
Musím říct, že by mě po mé neblahé zkušenosti s MZ ETZ 150 nenapadlo, že bych opět vkročil do stejné řeky, ale tohle je zaprvý víc Japonsko, než NDR a zadruhý, oni ani ty starý MZ nebyly špatný, to jenom já prostě padl na totální sráč...a tak vám, soudruzi, dávám ještě jednu šanci a věřím, že tentokrát jste zkrátka chybu neudělali :)

Bis dann! :)

pro více info ČTĚTE DENÍK motorky

novis79
novis79 napsal 04.12.17 v 22:27

Měl jsem ji dva roky, perfektní stroj

Delta
Delta napsal 14.02.17 v 11:40 10b.

parádní neokoukaný bajk

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 06.02.17 v 15:18 10b.

Docela vyjímečná motorka...taky jsem naživo nikdy neviděl.Tak ať slouží a dělá radost...

vopák
vopák napsal 05.02.17 v 08:39 10b.

Tuhle mašinu znám jenom z časopisu,vypadá dobře. Přidej časem nějakou fotku,popř.zkušenost.