Yamaha WR 125X (2011)

Vlastník kratasC21
Vloženo 31.1.2017
Aktualizováno 31.1.2017

Do začátku prostě skvělá. Hlavně skvěle vypadá :D

Yamaha XT 125X: Když jsem jí viděl na vlastní oči tak už se mi tolik nelíbila. Neměla ten správný šmrnc

První dojmy - Byla to moje první motorka po skutru takže jsem byl nadšený. Když jsem na ní poprvé sedl překvapil mě její výkon na 125ccm dost slušný. Hned při první projíždce jsem ji poslal na zem naštěstí do bahna takže v pořádku :D

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce

Doplňky na motorce - Chrániče páček Acerbis

Na první pohle mě samozřejmě zaujal design vypadala prostě skvěle. A v téhle kategorii moc lepších 4taktů nenajdete. Proste první vysněná motorka která nakonec skončila u mě v garaži.

Ze začátku je jízda skvělá jak na silnici tak v lehčím terénu neměla problém. Výborná ovladatelnost. Téměr bezstarostná motorka jen lít benzín a jezdit. Na delší cestování to určitě není jak pohodlností tak slabším výkonem a se spolujezdcem už vubec ne :D

Po pár měsících mě tak trošku přestala bavit už jsem ji dostal na maximum a výkon prostě nestačil. Takže po ujetí cca 8tis. kilometrů šla z domu.
Určitě jako první motorka je skvělá na naučení ošahání si velké motorky.

Já už se poohlížím po něčem silnějším zatím u mě vede Husqvarna SM 610ie. Určitě chci zase Supermoto!

_JAWA_Rider_Tommy_
_JAWA_Rider_Tommy_ napsal 07.10.20 v 16:22 10b.

Je to skvělá motorka, taky jí mám doma a dokonce přesně tuhle Samozřejmě za 10b