Honda CBF 125 (2011)

Vlastník matorkarS
Vloženo 30.1.2017
Aktualizováno 5.1.2019

Je to moje první motorka když nebudu počítat Simsona.

Yuki RS 125: Honda mi přišla spolehlivější.
Honda XL 125V Varadero: O proti cbf moc strarý a drahý

První dojmy - Motorka sice není moc rychlá ale akceleraci na rozjezdy má vybornou. Vyšší rychlosti už jí dělají problém hlavně do kopce.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil především mladým začinajícím jezdcům.

Než jsem si koupil tuhle motorku tak už jsem jezdil 4 roky na Simsonu po polních cestách. Hned když jsem ho prodal tak asi za půl hodky volal pán že pro mně má motorku. Hned jsme sedli s rodiči do auta a jeli se naní podívat jelikož jsem věděl že je to jen Honda 125 než jsem vyrazil tak jsem byl zvědav co to bude. Když jsem uviděl že je to cbf tak jsem byl rád. Motorka byla dotažená z Německa měla najeto necelých 6000km a když jsem se dozvěděl že mi jí dá lacino tak jsem ji hned vzal.

První jizda:
Moje první projiždka byla kolem komína necelých 80km. Motorka jde krásně do zatáček lehá skoro sama. Brdy bych hodnotil taky hodně dobře.

Jediný co mně trochu zarazilo byla spotřeba měl jsem plnou nádrž a potom co jsem ujel 146km tak mi tam chybělo 6l. Myslím si že to bude tím než se mi motorka dostane pořádně do ruky a budu vědět kdy řadit správně.

Víc jsem toho zatím na motorce nenajezdil jelikož jsem ji přivezl domů v listopadu a přes zimu sse jezdit nedá. Už se těším na zahájení sezony 2017.
Na motorce jsem odjezdil dvě sezony s nájezdem 8 000km a naprosto bez problému,. Prúměrná spotřeba byla kolem 2,7l/100km. Motorku jsem na podzim 2018 prodal a pořídil silnější.

matorkarS
matorkarS napsal 05.02.17 v 08:13

Tohle je taky vstřikování jde asi o to než se mi to dostane pořádně do ruky.

Stomcolt
Stomcolt napsal 02.02.17 v 20:55

Výborná volba do začátku.
Synek má r. 2013 a spotřebu jsme měřili během dovolené (2tis. km) s výsledkem 2,01. Je to model se vstřikováním, nevím co dávali v roce 2011?

callowsick
callowsick napsal 02.02.17 v 08:13 10b.

greydog
greydog napsal 30.01.17 v 21:40 10b.

Lukydoga
Lukydoga napsal 30.01.17 v 19:50 10b.

pěkná