renocar_unor

Honda XR 125 L (2007)

Vlastník SHIRO
Vloženo 29.1.2017
Aktualizováno 8.1.2018

Motorka, která mě po získání řidičáku jako první provedla po okolních silnicích.

První dojmy - S objemem klesá velikost a tak byla nová Honda oproti Yuki nižší. Na to se s výškou přes 190 cm špatně zvyká. Zákony se však musí dodržovat a mně nezbývalo než si zvyknout na to, co jsem měl v řidičáku. Nižší rychlost, absence štítu proti větru, horší akcelerace, dokonale tichá... Stále jsem si však říkal, že lepší jak jezdit na skůtru.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně můžu Hondu xr125 doporučit všem 16 letým klukům s přítelkyní, kteří si kromě silnice rádi vyjedou i do terénu.

Doplňky na motorce - Neoriginální blinkry

Hondu jsme kupovali narychlo od známého a proto nám ani nevadil její horší stav. Nejzávažnější byla asi zadní brzda. Ta totiž nebrzdila. No a potom takové ty klasické drobné závady se kterými se jezdit dá, ale pocit z jízdy přece jen znepříjemňují.
Dopodrobna jsme jí rozebrali a po pár dnech práce z ní byla opět bezpečná bestie. Na silnicích i v terénu si vedla bezvadně a co musím vyzdvihnout bylo pohodlí při jízdě ve dvou. Kromě pohodlného sedla hráli dokonale svojí roli tlumiče. Jestli jste někdy řídili 125 se spolujezdcem, tak určitě víte, že je to poměrně stresující situace. A právě v takové situaci pohodlí zaručeně oceníte.

Scalio
Scalio napsal 29.01.17 v 18:40 10b.

pěkná Ať Ti to jezdí