renocar_unor

Vloženo 27.1.2017
Aktualizováno 21.1.2019

Renthaly, zvýšení řidítek a náfukový plexi nr. 2

Vloženo: 25.01.2018, Uskutečněno: 21.12.2017, Zhlédnuto: 20x

A protože večery jsou dlouhé a hektická odpoledne pracovních a školních dnů unavující, nezvládl jsem každovečerní přikládání nově zakoupených ródlí a rozhodl se vyklidnit jejich instalací včetně malého zvýšení díky přechodce na větší průměr 28,6mm.
Sliboval jsem si příjemnější jízdu ve stoje, což se splnilo na 100 %, přehlednější palubu a lepší přístup ke klíčku díky bezhrazdě - splněno, počítám, že i s těžší motorkou se nějakého pádu nezaleknou. Díky vstřícné bazarové ceně hodnotím investici kladně.
Dále, jelikož se mně docela zalíbilo tvarování náfukového plexi nad sklokeramickou deskou, jsem se jednoho večera chopil myšlenky zhotovit si vyšší a odolnější, včetně ocelových držáků, našroubovaných do hrazdy přední masky.
Zvolil jsem 12 mm trubičky naohýbané tak, aby do nich v rejdu nenarážely blástry ani zrcátka.
Plocháčky na koncích v tom "pravém" sklonu. V celku se to povedlo a když k tomu optimálnímu proudění náporového vzduchu nad hlavu přičtu práci nástaveb na blástry, kteréžto noblesně chrání ruce před větrem, prodlužuji sezónu užívání stroje o pár týdnů do jara i do podzimu….howg

• Výměna oleje

...tak jsem dnes Zuzaně nadělil novej olejíček Q8 a k tomu samosebou filtr, žádnou extra fotkou jsem to nezdokumentoval ale určitě "...mocinky sluší..." Těsnění pod vanou jsem neměnil, všechno jsem zalepil loctitem na š

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.03.2020
    Uskutečněno: 20.03.2020
  • Překolení na motarda

...ták, po pravdě...ojezdil jsem "chlupatky" a moc nadšenej jsem nebyl. Zlehka si to odporuje s nadšeným zápisem z minula v deníku, ale možná jsem chválil dne před večerem. Jó, časy se holt mění. Motocrossa jsem vlastnil

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.12.2018
    Uskutečněno: 29.12.2018
  • E-09...Chlupatý pryže...

... jelikož mě čekala technická a "touransky" byly už neprošlivší, hlavně zbržděnej předek, rozhodl jsem se po offroadové odmlce opět zakusit zákus drapáku do hlíny. Zakoupil jsem po internetu 2 čerstvě vyrobený Mitasky

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.08.2018