Honda GL1000 GoldWing (1978)

Vlastník Tkrouzek
Vloženo 24.1.2017
Aktualizováno 24.1.2017

Výstižně popište svoji motorku jednou větou ?
Tak pak asi tak, že je to "ingot".

Motorka koupena od Pavel od Přerova - Zavolal jsem, přijel jsem a stroj koupil.
Majitel byl velmi ochotný a stroj mi odvezl v dodávce až domů.
Vhledem k tomu, že byl prosinec ...odjezd po ose nepřicházel v úvahu.

Moto Guzzi V7 Special: Pěkná motorka Moto Guzi V7 1970 byla hodně zdaleka, u nás tato moto není, a tak jistota s čekými TP rozhodla.

První dojmy - První jízda byla bez helmy a bez rukavic jen tak okolo domu v prosinci, pár desítek metrů. Kdybych Ingota měl srovnat s Jawou, tak pak by to bylo zbytečné popisování. Ten zátah...prostě to jede. a Furt. Mohu to srovnat s autem R.Scenic pak má to stejný výkon :-) Cože? Síla!

Motorku bych doporučil pro - Chtěl jsem motorku na cestování a myslím, že ingot (GL1000) je ideální silniční a pohodový stroj. JAWU zaparkuji a přejedu ji konzervační mastnou hadrou -).

Doplňky na motorce - Boční kožené brašny jsou. Nyní chybí jen zadní nosič z ebay a hurá na dovolenou.

Motorku mám chvíli a problémy nenechaly na sebe dlouho čekat.
- nesedí VIN u evidenčky, nesedí rozměry v TP = vyhození z STK.
(Při odjezdu z STK na sněhu je Ingot jak splašený a malém jsem se vysekal. Je "leden" a celou cestu jsem si to pod belinou opakoval až domů.)
Z velké radosti rovnou do reality dnešní doby.
Ochota na STK pomoci se dá popsat tak jak to bylo "jste si koupil motorku, co má špatné udaje, tak co tady chcete řešit, běžte si udělat přestavbu nebo od HONDY papír". Samo, že za tučné honoráře.
Při večerním procházení dokumentů se zazářila jiskra naděje.
VIN zapsali špatně na registru vozidel z původního TP. Po studiu dokumentu z DEKRY jsem zjistil, že motorka je v rozměrech "od-do" a úředníček vepsal samozřejmě nejmenší rozměry co tam byli. Zde musí poděkovat předchozímu majiteli, že mi dal ty starý pomačkný nepotřebný papíry. Tak hurá! Místo STK za 600,- byla jen evdenčka za 440,- a 2 vážné závady. Hurá zpátky na moravu.
Vin mi opravili bez keců a u rozměrů jsem pochodil jen na půl. Ale uvidíme.

chevyr
chevyr napsal 31.01.17 v 08:23 10b.

pěkná

greydog
greydog napsal 27.01.17 v 07:40 10b.

Hlavně pevný nervy!

fery251
fery251 napsal 25.01.17 v 18:57 10b.

Nádhera, přeju hodně štěstí v boji s úřednickým molochem...

CB600
CB600 napsal 25.01.17 v 18:25 10b.

Nádhera. Je jako nová!

Scalio
Scalio napsal 24.01.17 v 22:18 10b.

mazec . Moc pěkná