Stomp WPB Race 140 CRF110 (2016)

Vlastník Namydlenej-Blesk
Vloženo 23.1.2017
Aktualizováno 3.3.2021

Výborná, žádná čína. Výborná kvalita a super zpracování. Chová se skoro jako dospělá kroska.

Motorka koupena od WestMX

X-motos XB 33: Moc malá

První dojmy - Lehká ovladatelnost. Nádherný zvuk který lehce naštve nejednoho souseda. Líta jako blázen :) Jako zápor bych označil malej brzdovej pedál, musel jsem si zvykat. Radost na ní jezdit.

Motorku bych doporučil pro - Pro hobby jezdce

Doplňky na motorce - Blastry

Původně jsme si jeli pro X-moto, ale její velikost nás odradila. Zaujala nás tahle kráska, díky stavbě motoru jela trochu lépe než X-moto 250ccm. Motorka se dá krásně ovládat díky své váze. Dobrá průchodnost terénem díky 17" a 14" kolům. Brzdová páčka mi trochu jízdu znesnadnila díky své velikosti, ale jinak nic hrozného.
Motorka vyniká příjemným posedem a ovladatelností, nabízí pocit jízdy na velké motorce, dle mého názoru motorka, která v této cenové hladině nemá konkurenci.

Motor: YX 140cc, 4-takt,chladič oleje, manuál, řazení "vše nahoru" (N-1234), karburátor Mikuni 22mm, závodní vačka
Rám: CRF110 TB3 - třípaprskový kolébkový rám vyroben z vysoce pevnostní oceli

Lze sehnat všechny náhradní díly nebo do rovnou do servisu. Motorka se hodí na hobby enduro ale ani na MX trati se neztratí. Je doporučován 100 benzín, ale 95 ji neublíží, jen to tolik nepojede :)

Scalio
Scalio napsal 23.01.17 v 20:56 10b.