BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník greg600
Vloženo 20.1.2017
Aktualizováno 4.1.2019

Velká černá vrnící věc. Oproti mým předchozím strojům je to opravdu pořádný kus motorky. Snad stále ještě spolehlivý Němec se kterým doufám budu víc jezdit než opravovat.

Aprilia ETV 1000 Caponord: Hezká, na budíky je potřeba si zvyknout. Italský temperament bohužel vykoupen dostupností dílů :(
Honda XL 700V Transalp: Moc pěkná ale není to ono, málo výkonu. Zase ale dobré ceny za poměrně mladé stroje.

První dojmy - Zatím není na značkách, takže kilometrů moc nebylo. Celkem to jede, manipulace dobrá. Hodně se píše, že při parkování se s tím těžko hýbe. osobně se mi s tím parkuje lépe než s hornetem. Má větší rejd, otočím se i v klasické řadové garáži a i na centrální stojan skáče skoro sama, paráda. Velká nádrž, palivoměr, ukazatel zařazeného kvaltu a vyhřívané hefty jsou bonus co jsem doteď neznal.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co se chtějí pohodlně dopravovat kamkoliv.

Doplňky na motorce - Dal jsem držáky kufrů od Marseluse, a čekám na kufry od BigHusky. Topcase zatím bude alternativní.

Vybral jsem ji proto, že jsme loni podnikli s partou cestu napříč Ukrajinou, Rumunskem a Bulharskem. Dost nás to se ženou chytlo a chceme v tom pokračovat. Né že by to na hornetu nešlo, ale přecijen taková porce kilometrů ve dvou už je na něj hodně.

lonza
lonza napsal 05.02.17 v 10:46 10b.

Myslím,že si pojezdíte pěkně

magoss
magoss napsal 30.01.17 v 15:51

Na cestování ve dvou dobrá motorka!!

pelito
pelito napsal 27.01.17 v 19:22 10b.

super lokomotiva

ropr0812
ropr0812 napsal 21.01.17 v 07:59 10b.

Správná volba.
Univerzální německej traktor.
Jako vždy u značky za 10 bodů.

Sasik4
Sasik4 napsal 20.01.17 v 19:14 7b.

Tak ať slouží, je to pořádnej kus železa