Ducati ST2 (1997)

Vlastník BobMachlej
Vloženo 20.1.2017
Aktualizováno 20.1.2017

Opravdu sportovně cestovní stroj.Krásný zátah od spodu .Jízda je skvělá ,protože umí agresivně zaůtočit i se jen tak převalovat v nízkých otáčkách po lesních cestách

První dojmy - Sytý a nezapomenutelný zvuk .Přechází od rozjezdu kdy je zvuk buráciví přez chvilku ve 4000 ot/min kdy není z pozice jezdce moc vnímán až do momentu kdy motor pěkně nakrmíte , a ten se ozve z origo výfuku supersportovní hudbou připomínajcí formuli 1 .Skvělé

Motorku bych doporučil pro - Lidi s mozkem co si rádi zajezdí hodně rychle i klidnou delší jízdou . Pro lidi kteří ovládají proti směrné řízení a jen se nevozí ,ale motku umí ovládat a reagovat na situaci před nimi . 0-100 km/h za 3.9 vteřiny. paráda :)).

Doplňky na motorce - nejsou a jsem šťastnej :)

Já se na ní ťešíl až do roku 2016,kdy se mi splnil dětský sen .V roce 97 mě bylo 18 let,. ale teď to přišlo :))).
Jediná sportovně-cestovní od DUC.Nejsem zhýčkanej nesmyslama jako že :ta ruka mně bolí protože musim mačkat tvrdou spojku hahaha. to už jsem taky četl.
Není to pravda .V origo alespoň dobrém stavu se nic takového neděje ani po 500 km.
Je to nádherný stroj s duší .Raketa i bublák v jednom .