Yamaha XT 660 X (2004)

Vlastník HonzaCR250R
Vloženo 17.1.2017
Aktualizováno 9.11.2019

Na mé krátké projíždky po okolí a na kafíčko do Motobaru Hanka stačí.

KTM 690 SMC: Novou bych nevyužil,jeté pěkné nebyly a ceny jinde...
KTM 990 SM: Ktm už nemá dobrou pověst,bohužel.Ale Ktm Exc 2007 mám už rok

První dojmy - Kupoval jsem v mrazu a projel jen na patře v garážích,tedy nic.Dva dny po koupi v -2,5*C jsem dal tak cca 10km a paráda,jede jakoz praku a ten zvuk je nádherný z ladáků.

Motorku bych doporučil pro - Motorku mám pár dní a deset km nájezd mě neopravňuje hodnotit ale první dojem.. Na tohle je třeba být připraven,čekat,že výkon je jen 35kw,maximálka malá,posez vysoký a uvolněný a vyšší cestovní rychlost nebude to pravé.Ale je to myslím funbike,tahání za plyn,rychlé změny směru ...jízda je radost,rozhled perfektní a pokud se rozhodnete jezdit dle předpisů,tedy do 100-120km/h,je to mnohem příjemnější než na velké motorce.

Doplňky na motorce - KN filtr, homologované laďáky LeoVince X3,jiná mapa,padáky,kryt pod motor-teď sundaný,nosič,plotna,kufr 52l,vyhřívané hefty...

Prodal jsem Bandita 1200 a chtěl něco takového,na zatočené,zapomenuté cesty mezi vesnicemi,do práce,zajet si v létě na třešně a tak.Měl jsem už pár endur typu Dr600,650,Wr450,mám Ktm EXC a tak jsem trochu tušil co čekat od takové motorky.
Motor tahá slušně do 120km/h,potom už do 150 zlehka zrychluje,podvozek je slušný ale to teprve uvidíme na jaře.Brzdy fajn,zadní trochu kouše...nic a pak zahryzne.Spolujezdec se vejde úplně v pohodě.Pod sedlo se vleze lékarnička,vesta a možná pár drobných věcí.
Motorka je rozebrána a odeslány plasty do lakovny..

VlastiMatty
VlastiMatty napsal 22.12.19 v 13:35 10b.

T_G
T_G napsal 11.11.19 v 16:34 10b.

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 01.03.17 v 16:43

Je to lakované v autolakovně s tím boxem,že to vytápí nebo tak něco,nerozumím tomu,sorry.Jen vím,že je to zbroušené,plnič,lak,nálepky a lak...pokud jsem dobře pochopil.Ale i předtím origo byly ty plasty lakované metalízou/lakem...takže nepředpokládám,že by se něco mělo dít špatného.
Bez dokladu za 8t barva/práce a cca 9kil nálepky.Ale ty nebyly dost kvalitní,jsou tam místama zblízka koukáno problémy.

chstepan
chstepan napsal 01.03.17 v 16:23 9b.

pěkná barva .. jak ten lak drží na těch plastech ? Taky uvažuju , že bych to nechal stříknout..

owenovic
owenovic napsal 28.02.17 v 20:16 10b.

10 bodů i ode mě. Motorka je v dobrých rukou, takže bude sloužit na 100 procent. Tak hlavně kolama dolů.