Jawa 175/356 (1956)

Vlastník Adakill
Vloženo 16.1.2017
Aktualizováno 10.5.2017

Poprvé jsem nezapomněl vyfotit původní stav motocyklu :D Tento projekt je ve fázi před dokončením.

ČZ 175/450: Jawička se naskytla dříve ..

První dojmy - No, jak jsem si myslel, že Konopnice byl nejhorší stav co jsem viděl, tak jsem se šeredně zmýlil :D Tento stav je dělaný na ameriku, která je po 15 letech vytažená ze stodoly.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější je podle mého pro člověka co ví, že toto není motorka se kterou bude lítat, je mi 21 a toto pravidlo chápu. Žádné vytáčení, prostě klidná kochací jízda.

Táta jel původně pro pionýra, ale očkem zavadil i o tuto Jawu-Čz 175, takže vezl domů dva stroje. Motorka zatím ještě nejela z důvodu zadřeného motoru a chybějícího zapalování. Zapalování s největší pravděpodobností použijeme ze 634, protože tam je teď VAPE. Jinak co se týče práce, tak všechno je naše práce kromě chromování.

Tak ke 31.1.2017 jsme s 175 trochu pohnuli, zbývá už jen natáhnout elektriku a poladit pár detailů a může se vyjet.

Adakill napsal 22.03.17 v 08:16

No celkem to dalo zabrat, ale na fotkách všechno vypadá lépe

Adakill napsal 22.03.17 v 08:16

No celkem to dalo zabrat, ale na fotkách všechno vypadá lépe

bartikpeta
bartikpeta napsal 21.03.17 v 12:35 10b.

Parádní změna

jawys
jawys napsal 03.02.17 v 21:17 10b.

Původní stav byl opravdu vrak. Ted je to krasavice... Taky na 175 dodělám motor a huráá jízda..

Adakill napsal 17.01.17 v 11:00

Tak jak to poslouchám, taky máte dost práce co ? No, hlavní je to ať to člověka baví :)