Suzuki VS 1400 Intruder (1996)

Vlastník praedator
Vloženo 13.1.2017
Aktualizováno 21.8.2018

Spolehliva masina, ktera vas nenecha na holickach. Pohodlna, silna a zadny lehky chudacek

Yamaha XV 1100 Virago: Byla mi rozmluvena kamarady motorkaři

První dojmy - Prvni dojmy motorky suzuki intruder 1400 vs byly fantasticke, je to silna masina s celkem velikym zrychlenim...drzela stopu a to i v zatackach. Pohodli bylo na urovni. Spotreba dobra a celkove jsem s motorkou velmi spokojen.

Motorku bych doporučil pro - Osobam kolem 170 cm vysokym, milujicim stare klasicke schoppery

Doplňky na motorce - Postranni brašny, rolky (pod motorem v předu, na přednim blatniku, na zad. blatniku pod kufrem a kufr samotný...

Nejprve jak uvedeno jsem mel v planu koupit Yamahu virago 1100, Tato motorka se mi libila jiz mnoho let a to nejen k nižsimu posedu, ktery vyhovoval k me neprilis velike postave... Tuto motorku me znami motorkari rozmluvili a doporucili mi krom Hondy a yamahy Dagatara i Suzuki intruder 1400 vs. Jednak byl podoben " irazce" a takw splñoval moje predstavy. Tak jsem tedy sel do vetrelce. Jel jsem pouze parkrat a poprve v zivote na tak silne masine a byl jsem unesen. Z prvnich pocitu mohu uvest, ze sedela dobre jak na rovine tak v tatackach. Lepe jaem se citil momo mesto na okresce. Spotreba byla take fajn. Delsi cestovani si s vetrelcem dovedu velice dobre predstavit.
Vzhledem k doplnkovym brasnam odpadl problem s uloznym mistem.

pekun
pekun napsal 16.07.18 v 15:45 10b.

Super kladivo.. To se máme, že je máme! 😀

Čadil
Čadil napsal 13.03.18 v 19:00 10b.

krásná.jen tak dál.

Adamak28
Adamak28 napsal 31.10.17 v 16:39 10b.

Krásná klasika

Bágio1969
Bágio1969 napsal 11.05.17 v 10:58 10b.

Hezká jsem zvědaví na další zkušenosti.

Pe3k
Pe3k napsal 21.03.17 v 20:52 10b.

Intrudry to je moje krevní skupina. I tenhle se mi líbí.
Posílám 10b