Honda CBR 1000RR Fireblade (2009)

Vlastník mostar
Vloženo 10.1.2017
Aktualizováno 19.10.2017

Okruhovka, takže jiné vnímání než u motorky na silnici. Na silnici by mě to nebavilo stejně asi jakýkoliv jiný supersport.

Yamaha YZF-R1: protože mi ji nikdo nenabídl :-)

První dojmy - První dojmy byly asi takové hondí. Všechno to funguje, nijak to neděsí, letí to. Ano, Honda ve všech smyslech.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo se chce vážně bavit na okruhu a zrychlovat.

Doplňky na motorce - PP-tuning packy, prepakovani, Bazzaz, quickshifter, AIM SOLO laptimer, atd atd.

Po ochutnávce okruhů a ježdění na dobré kawě jsem dostal možnost koupit jinou motorku na okruhy. Vlastně byla stejně stará, měla více najeto, už měla něco za sebou, ale byl to závoďák na podvozku Ohlins a to se musí zkusit. Nebudu se moc rozepisovat, ale Honda mi hrozně sedla. Přesně z toho důvodu proč bych si jí na silnici nekoupil, mi na okruhu začala hodně pomáhat. Na silnici bude "nudnější" než jiné superbiky, ale pokud jedete plnej, tak to opravdu nuda není a jen pomáhá zrychlovat tím, že tak nejančí. Jsem z ní nadšený, starám se o ni a jezdí krásně. Už se nemůžu dočkat sezony 2017. Snad bude víc času na ježdění než loni. A snad se o pár cm zmenším, protože se 190cm to není žádný med se na to skládat.

V tuhle dobu to s výkonem na okruh už není nejlepší vedle baworáků a nových R1, ale já mám stále prostor u sebe. Seriová brzdova pumpa absolutně dostačuje. Podvozek skvělý. (Ohlins). Jinak rychlořazení a žádná trakce.

Nemohu najít všechny fotky bez vodotisku, tak se omlouvám, že použiju ty co mám jen v mobilu. Nicméně děkuji agentuře Dafit za absolutně skvělé ježdění jak pro motorky v laminátech, tak pro kohokoliv s SPZ, kdo to třeba jen chce zkusit

atilla3778
atilla3778 napsal 28.01.17 v 17:46 10b.

mostar
mostar napsal 17.01.17 v 15:21

A kdopak to pise. 😀 Kolikrat si rikam co to bylo za skrat vymenit temer "novou" motorku za starsi, ale strasne me bavi, potreboval jsem zmenu a kdyz ji davam peci, kterou ji davam, tak nevadi, ze neni tak nova jako byla kawa. Diky, tobe take at to jezdi.

Hully
Hully napsal 17.01.17 v 10:18 10b.

pěkná, pěkná, a vůbec se s ní nemazli

mostar
mostar napsal 12.01.17 v 22:48

diky ...at to jezdi

Mraki
Mraki napsal 12.01.17 v 22:37 10b.

Krásný fotky, to na mr.dala nevypadá