Honda CB 500 (2001)

Vlastník Štichi
Vloženo 6.1.2017
Aktualizováno 6.1.2017

Malá a lehká střela se skvělou ovladatelností a hravým podvozkem a luxusní spotřebou. Prostě je to kočka.😉

První dojmy - Padla hned nejen do ruky ale i do oka 😁

Motorku bych doporučil pro - Začinající motorkáři, holky, nebo pro kluky jako jsem já 😁

Doplňky na motorce - Moto má padáky a zadní nosič zavazadel, laděný výfuk, plexi štítek.

Vybíral jsem moto po 18 letech kdy jsem musel opustit jednu stopu a jezdit s kočárkem a zavazadly v autě. Po takové době motoabstinence jsem měl respekt a strach si na moto znovu sednout. Zvítězila ale ve mě duše kluka který pořád na cestování v jedné stopě sní. Nejdříve jsem pokukoval po cestovním enduru, nějakou tu 600-750 ale to nebyl můj šálek kávy a něco mi říkalo že tohle ne. Potom jsem pokukoval po velkých skůtrech, ale jen chvilku, srdce mě táhlo k naháčům. Vždyť jsem začínal na Simsonu S51 elektronic a potom přes ČZ 175 až k Jawě 350/639. Takže jsem se rozhodoval nad něčím lehkým ale svižným a úsporným. Svou roli hrála i spolehlivost a dobrá pověst nezničitelného stroje. No tak nakonec byla volba jasná, moje moto bude Honda CB500. Začalo hledání po internetu a ze spousty strojů s nejasnou minulostí jsem jednu objevil a ještě k tomu kousek ode mě. Po prvním kontaktu s majitelem který ji měl 12let a zapisoval si každou investici a servis bylo jasné že jde poctivého motorkáře, taky o Hondici hezky mluvil a ukázal mi i proč moto prodává. Má Hondu 900 Hornet. Nemusej jsem se ani vozit a už po prvním kontaktu s touhle kráskou jsem věděl že bude moje. Manželka moji radost a nadšení nezdílí ale vidí jakou mi každá jízda navozuje euforii a z každé vyjížďky mám radost jako tornádo na Manhatanu.😁 Už se spolu chystáme na Slovensko a ještě dál.

nuna
nuna napsal 16.05.17 v 09:57 10b.

Moc pěkná v té modré barvě!!! Hodně krásných zážitků. Já 23.6. na ní jedu do Alp, tak doufám že to holka udejchá.

Stajny95
Stajny95 napsal 10.01.17 v 10:10

Gratuluju k navratu do stopy a po tolika letech si to uzivej a hlavne ve zdravi

Jura1234
Jura1234 napsal 07.01.17 v 08:50

Super

Jura1234
Jura1234 napsal 07.01.17 v 08:49 9b.

Super

renocar_duben