renocar_unor

Kawasaki Zephyr 1100 (1994)

Vlastník FilipGSX
Vloženo 6.1.2017
Aktualizováno 6.1.2017

Líbí se mi jak je to postavený, celkovej design, motor.

První dojmy - Moc jsem na tom nenajezdil, mám dva a chci je dát do pěknýho stavu, ten modrej na fotkách má laděnej výfuk Mach 7 - 4-1, docela se mi to líbilo, ale údajně je příčinou vysoké spotřeby a nízkého výkonu ve spodních otáčkách, takže tam půjde komplet originál a pak se uvidí.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho komu se to líbí.

Doplňky na motorce - Doplńky, čiré světlo s nějakou svítivou H4, jiný menší blinkry, ale vybíral jsem aby byly podobný originálu, širší řidítka, a hranatý zrcátka.A ten výfuk s kterym jsem to koupil.

Je to klasika, z naháčů 90let asi nejhezčí.
Zatím jsem rozpačitej ze spotřeby, hledám řešení. Jinak váha žádnej problém , manipulace na místě ok, jsem majitelem GSX 1400 a to je horší jelikož GSX je o dost větší a má výš sedlo. Jízda na Zephyrovi je fajn, vodí se to v pohodě. Kdyby někdo měl zkušenosti s optimalizací spotřeby dejte vědět. Byla na servisu má nový fajfky a iridiový svíčky karbce vypucovaný atd. Snad jen ten výfuk. A další věc co mě napadá je že si myslim že má zbytečně moc otáček třeba při 120 km/h.Možná o zoubek pastorek? Až bude fungovat jak má tak to bude asi dobrá mašinka.

petrasdominas
petrasdominas napsal 13.01.17 v 06:56 10b.

Krásná "nedělní" motorka, moc na ní nejezdi. Tu opatruj pro budoucí generace.

holyhell
holyhell napsal 10.01.17 v 07:20 10b.

Klasika jak hrom

findejs1310
findejs1310 napsal 07.01.17 v 13:39

Vypada holka ze o ni bylo dobre pecovano.
Gratuluji

mirra99
mirra99 napsal 06.01.17 v 21:16 10b.

pěkná klasika