Hartford VR 125 (2005)

Vlastník DennySis
Vloženo 5.1.2017
Aktualizováno 20.3.2017

Skvělá motorka pro začínající motorkáře :) Malá spotřeba pěkná maximální rychlost na rovince 105km/h ale je na čase jít dál :)

První dojmy - S motorkou jsem se hned seznámil už při první projíždce motor měl na 125 celkem pěkný tah všechno u ní fungovalo krásně a divil jsem se spotřebě honil jsem ji celkem a vzala si 3l benzínu což vůbec není špatné Motorka je krásně ovladatelná poslouchá svého řidiče dají se s ní jezdit krásně zatáčky

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro všechny jak pro holky tak kluky

Doplňky na motorce - Laděný výfuk
Červené pásky na kolech

Motorku jsem koupil za 14 000KČ s tím že na ni byly špatné brzdy tak jsem koupil nový přední brzdový kotouč za 1600KČ destičky za 900KČ poté jsem pro jistotu vyměnil olej a zadní guma byla smetená tak se mi ale nechtělo kupovat nová za 1700kč tak jsem koupil jetou v dobrém stavu thned jak jsem tyto věci udělal jsem vyrazil na projíždku divil jsem se že když je to čína tak že vidlice nejsou měké jako např u yuki jela krásně poté co se trochu ohřála jsem na rovince zkusil maximální rychlost 105km/h což na motarda není špatné v zatáčkách je krásně hravá na dlouhé cesty pohodlná velmi dobrý posez na to že je to čína tak chytá krásně i když není teplo brzdy jak jsem říkal jsou nové takže brzdí taky pěkně poruchy jsem na ni naštěstí zatím neměl žádné jinak na silnici super zkoušel jsem i mírný terén tam by si taky poradila ale má motardové gumy již je na čase změna proto hartford bude naprodej a já budu kupovat Yamahu YZF R125

Farii
Farii napsal 29.03.17 v 20:20 1b.

Shit :( blee