Honda CBR 1000RR Fireblade (2008)

Vlastník RSrider
Vloženo 4.1.2017
Aktualizováno 18.3.2017

Nejhodnější superbike, poslední ten který neměl elektorniku ale byl vhodný i pro ty méně nadané z nás

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - Mají dost zákazníku, potom co mi řekl že mi jí prodá a zbytek je můj problém mi naběhla žíla na čele, pak už začal tisknout zelenou značku.. Dále zamlčel jednoho majitele, vytržená stránka prvního majitele v manuálu a tak.. Ale mašiny tam mají pěkný.

První dojmy - Motor jak samet, nahoře sype, nejlepší elektronickej tlumič řízení v sérii! Ostrý úhel krku řízení, nádherně se sklápí.

Motorku bych doporučil pro - Pro sporťáky co nechtěj zlou.

Doplňky na motorce - Hadičký PP tuning, krovka a karbonové blatníčky HRC, carbon kryt řetězu Akrapovič:)

Chtěl jsem další supersport, tohle byla volba rozumu.

Už ho nemám, protože nás v červenci rozdělil crash, ale random sem naházim top výtažky. Tlumíč řízení vkusně schovanej v nádrži je zázrak. Neklepne ti, dobrzdíš na jedničku a najednou je bez odporu. Položíš přední kolo a udělá lehoulinkou vlnku, nádhera. Rychle se kloní, ale je stabilní. Motor je smooth, tuším že trochu kopla v 5 nebo 8 už popravdě nepamatuju. Fajn brzdy, na 2008, samozřejmě pancíře a sintr desky. Měl jsem bez ABS, naštěstí, tyhle první systémy asi fakt nechceš.
Hustá zkušenost z podsedlovkou! Na benzině koupíš 1,5litru flašku, s kámošem se napojíte, vymačkáš vzduch a nahemuješ jí k lékarničce a sadě nářadí (která je mimochodem neobvykle obsáhlá). Selničáři nebudou věřit, malej zázrak, i když štíhlá prdelka nevypadá... ale vejde se tam:')
Pakliže nemáš po svolávačce na pístní ktoužky, asi papá olej. Mě papala a to byla podle mě po výletnících a já jsem též zodpovědný rozehřívač. Blbý je že němá oko na olej a tak musíš postaru měrkou. Bacha na to. Měl jsem sériový vejfuk a to je taky sranda, takovej tah a takový ticho, to je myslím naprosto unikátní kombinace, jako tohle nevyjádří tichej vejfuk, to je prostě úchylárna zaklapkovaná, ale někdy je to právě sranda viď, jen nebezpečná.. No uvidíme co budem řikat na Euro 4 že.