Yamaha X-max 250 (2016)

Vlastník kikina-bar
Vloženo 4.1.2017
Aktualizováno 4.1.2017

Sice "jenom" skůtr, ale pro moje potřeby je ok.

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník) - Vše celkem v poho.

Yamaha X-max 400: vyšší hmotnost na totožném rámu, vyšší cena a kupodivu i vzhled je trochu jiný

První dojmy - Mezi skůtrama vzhledově nejhezčí stroj ( můj názor), obzvlášť v této limitované edici Iron max. Úplně v pohodě ovladatelné, jak za jízdy tak i při manipulaci na místě. Pro Prahu ( 80% jízd) naprosto dostačující výkon.

Motorku bych doporučil pro - Samozřejmě všem komu se líbí a srovná si v hlavě na co stroj potřebuje.

Doplňky na motorce - horní kufr s opěrkou, deflektor, časem možná výfuk jinak není nic třeba vždyť je to Iron max

Po vyzkoušení jaké to je na "velké" motorce a zjištění že i vzhledem k mému věku, ač jsem si to původně myslel,asi nebudu trhač asvaltu ( nikdy neříkej nikdy třeba mě to zase chytne), jsem rozhodl pro tento krásný skůtr.
Je to skutečně jenom skůtr, ale pro moje potřeby naprosto vyhovující. Je lehkej, krásně ovladatelnej a celkem pěkně jede, hlavně ve městě kde toho najezdím nejvíc.
Zajíždění byl horor ( 1000km max 4000 ot. = 50 km/h), ale to už máme za sebou.
Podrobné technické recenze nechám na někom jiném, já jsem technickej antitalent a vůbec tomu nerozumím.
Když vše dobře dopadne, vezmu ho letos vyvětrat na Korsiku.
Na to se fakt těším !!!

kikina-bar
kikina-bar napsal 29.01.17 v 17:12

Čau, díky za " Korsiku " ale protože jsem tak trochu blázen, tak se taky může stát že pojedu ( lístky na trajekt na auto s přívěsem už mám ) na ten ostrov nakonec s jiným strojem.
Ale předpokládám, že hlavně chceš vědět info k deflektoru.
Objednán u firmy HZ moto . Přesný název je MRA X-creen Sport spoiler předního plexi kouřový "XCSA" a cena : 2.390 Kč / ks včetně dph.
Tak doufám, že jsem trochu pomohl.

PauliniEnrico
PauliniEnrico napsal 26.01.17 v 02:10 10b.

S Korzikou drzim palce

PS: kde si koupil deflektor /cena? Diky za odpoved.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 04.01.17 v 22:47 10b.

Jasných 10