Rieju Tango 250 (2014)

Vlastník berry78
Vloženo 4.1.2017
Aktualizováno 15.8.2017

Je to zajímavý hybrid .. myslím, že by to mohlo být hodně zábavné a univerzální , takže už se těším až se svezu a až budu mít čas si to nějak vylepšit .

Yamaha Tricker 250: Nedá se sehnat a je několikrát dražší než Rieju a o 10kg těžší

První dojmy - Ještě sem na tom nejel .. ale sem nadšený z toho jak je to lehounké - pěkně udělané a vymyšlené a hlavně skoro nové .

Motorku bych doporučil pro - Je to univerzál na takové to domácí žvýkání ..

Doplňky na motorce - Zatím nic moc . Původní majitel dal jiné přední světlo a iridiovou svíčku .. Já jsem přidal nabíjecí usb konektor na řídítka a v šuplíku mám ochranou mřížku světlometu ale tu osadím až po dovozové technické . Rád bych osadil co nejvíce terení gumy ale v rozměrech 100/80 R17 a 130/70 R17 se nic takového nedělá :-/

Chtěl jsem něco jednoduchého a lehkého nejlépe vzduchem chlazeného ... Pokukoval jsem po AJP PR4 .. ale ty jsou pořád strašně drahé .. Yamaha Tricker je nesehnatelná a stojí taky ranec ... a nejednou se objevilo tohle Rieju za super peníze, tak sem se pro něj druhý den otočil. Byla to strašná dálka ale rozhodně to za to stálo !

Drakis
Drakis napsal 13.04.17 v 17:42 10b.

Zajímavý stroj

Fist
Fist napsal 05.01.17 v 02:47 10b.

Spoustu pohodových zážitků v sedle!

Milan1963
Milan1963 napsal 04.01.17 v 15:47 10b.