Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník Garo
Vloženo 3.1.2017
Aktualizováno 24.1.2020

Nadčasově krásná motorka, která svým dojmem a označením 954 udělá svému majiteli hezký požitek z jízdy.

Motorka koupena od Soukromníka - Velmi slušný prodejce s kterým se doteď vítám a jezdíme na vyjíždky.

Honda CBR 600RR: důvod neuveden
Yamaha YZF-R1: důvod neuveden
Yamaha YZF-R6: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byly samozřejmě vzrušující. Vzhled motorky které dolaďovaly detaily, které majitel předemnou dodělal byly krásné. Vybral jsem tu nejkrásnější (říkal jsem si). Po zahřátí motoru jsem se vydal na vyjížďku. V hlavě mi šrotovala myšlenka. '111 kw? sakra to je pravdu moc" Byl to opravdu mazec. První dojmy pro né moc zkušeného jezdce byly vynikající!!!

Motorku bych doporučil pro - Každýmu komu se libí

Doplňky na motorce - Rolky na zvedání v zadu, padáky u motoru, xenon, denní svícení, Leo vince, podsvícení, zlate doplňky (nadžka na brzdovou kapalinu, šroubky, závažíčka, páčky atd...), kryt zadního sedadla, zatmavené plexi.

Honda cbr 954RR FireBlade

Tento stroj je vlastně moje druhá "opravdová" motorka. Takže tato recenze nebude od jezdce který měl pod sebou 50 motorek. Berte jí prosím s rezervou.

V minulé recenzí jsem se rozepsal o stroji Yamaha XT 660X Supermoto. Tuhle tu motorky ikdyž nerad, tak jsem jí prodal a co je psáno to je dáno, opravdu kvalitní a krásný stroj. Jenže jako skoro každej z nás chce okusit mít pod zadkem opravdu silný stroj, většinou supersporta tak i já jsem se pokušení neubránil a začal jsem hledat. R1, R6, cbr 600 nebo 954. Nakonec vyhrála 954 jelikož podle mě se mi zdála pohodlnější než ostatní, kvalitní motor, robustní a nejkrásnější.

První dojmy při koupí motorky byly samozřejmě vzrušující!! Můj první supersport, paráda!!! Při obhlídce motorky jsem neuvažoval ani vteřinu a bezhlavě jsem zakřičel "kupuju" !!! Krásná motorka kterou maitel doladil par detaily. Byla opravdu v udržovaném stavu. Po zahřátí motorky a společné konverzaci s prodavajícím (mimochodem, opravdu seriozní a zabavnéj chlapík) a předání peněz (72000) jsem se vydal na zkušební jízdu. V hlavě se mi honily myšlenky ''111kw? vážně? musím byt hodně opatrný''. První dojmy byly zábavné a moc jsem ani nad něma nepřemýšlel. Pořád jsem byl natěšený ze supersporta, brutální výkon, zvuk, vzhled to byly v hlavě moje myšlenky. Jedním uchem jsem akorát poslouchal zvuk motoru (nic nechrasti je to dobri) brzdy brzdí, klakson troubí řídítka neztahujou, akcelerace plynula. "BERU"

Po cca jedné sezoně u které jsem cca najel 10 000 km jsem si řek že už jí trochu znám tak že mužu udělat menší recenzi . Co mě velmi překvapilo je výkon. Ano, skoro 150 koni pro mě je brutální výkon a pořád je, dlooouhou dobu jsem se ji "bál" a doteď jezdím s velkým respektem. Ale co mě skutečně překvapilo, čekal jsem že 150 bude brutální ale ono až takový strašný není
Brzdy jsou fajn ale je to samý jako s tím výkonem. Jsou ostrý ale v situaci se člověk nesmí bát a zmačknout Takže na parkoviště a zkoušel jsem si pořádně zmačknout a ejhle čekal jsem je o hodně výraznější.
Trochu jsem se bál na delší jízdy, tak jsme společně s kamarády vyjeli kolem republiky a bylo to uplně v pohodě. Kdo není rozmazlenej tak cestu kolem republiky zvládne s prstem v nose. Trochu mi brněli dlaně ale po protáhnutí bylo vše ok. Zase až takový špatný posed na supersporta to není. Takže posed OK!!!
Jízda, podvozek, ovladatelnost. K tomu nepovím nic je to můj první supersport. Akorát zatáčky se hezky jezdí, podle mě je trochu těžší ale mě to nevadí. Výkon plynulý, brzdy dobrí
Spotřeba? hehe Tu neřeším nikdy, když jezdit chci tak jezdim a je mi to jedno kolik to žere. Akorát vám povím že do práce se s tím jezdit moc neoplatí! Babeta 4ever
Poruchy jsem zatím žádně neměl, mám jí krátce.

Tohle je tak asi vše co mě napadá.

Garo
Garo napsal 18.01.17 v 23:31

Díky moc, foto v pohybu uděláme ale až dalši sezonu, už aby byla ... No to podsvícení udělal minulej maitel a libi se mi to, ale zapiná se to pod sedlem takže to zapínám jen občas jak jedu večer Ale denni sviceni se přepina vedle sedla na xenon tak to je ok

Toman87
Toman87 napsal 10.01.17 v 18:10 10b.

krasavice

SOUSEDRH9
SOUSEDRH9 napsal 10.01.17 v 12:37 10b.

Fároš je moc pěknej, ale to podsvícení je jak u kolotočářů Kočkových v Prááglu
Přeji hodně km bez nehod!
Zdar S

Johnny1
Johnny1 napsal 08.01.17 v 09:35

Luxusní kousek , tady nelze hodnotit jinak než za 10b. Nezapomeň potom ještě přidat nějaké foto "v pohybu" . Jinak přeji hodně km bez nehod!!!

Garo
Garo napsal 07.01.17 v 20:49

Díky chlapi za takové reakce, nečekal jsem Už aby zase začalo Jaro