Triumph Rocket III Touring (2009)

Vlastník gambo1
Vloženo 27.12.2016
Aktualizováno 27.12.2016

cruiser, ktorý má všetko, čo si predstavujem - sila, objem, váha, veľkosť, farba

První dojmy - kúpil som ju na inzerát od pána, ktorý ju mal "garážovanú" na chodbe vo svojej firme oproti kancelárii, v ktorej sedel za stolom a cez otvorené dvere pozeral na svoj klenot. Od roku 2009, kedy ju kúpil, najazdil len 4032 km. Sám nevedel, či ju chce predať, pretože by stratil cenný kus svojho majetku, ale nakoniec sa s ňou rozlúčil. Tak sme ju vytlačili von za asistencie polovičky zamestnancov firmy. Dofúkali sme pneumatiky a prvá skúšobná jazda mohla začať. Síce som prešiel len kolečko na dvore firmy cca 300m, ale aj tak som tú silu už cítil. Prvý dojem? Bez slov, len úsmev od ucha k uchu.

Predtým som mal Kawasaki VN 900 Clasic, na ktorej som nabehal okolo
50.000 km

tú som predal a už som dávno vedel, čo chcem.
Rocket III Touring aj napriek svojej veľkej váhe sa mi zdá ľahšie ovládateľný a lepšie sedí na ceste, samozrejme manipulácia na mieste je komplikovanejšia, ale všetci motorkári s ťažkými motorkami už vedia, že je dôležité ako a kde zaparkovať. Jazdím rád na výlety a táto motorka mi umožní komfortnejšiu a pohodlnejšiu jazdu. Kúpil som ju v septembri a už som stihol nabehať cca 2500 km,
takže už som si ju stačil dôkladnejšie "ošahať". Je to proste motorka, ktorú už navymením za žiadnu inú.

Igelitko
Igelitko napsal 12.02.22 v 10:08 10b.

Prosim ta, ako sa otvaraju kufre? Vcera som kupil a neviem ich otvorit. Mama 2 kluce od zapalovania a taky maly jeden. Kluce od zapalovania sa v zamkoch kufrov sice daju otocit, ale nic sa nedeje.

Ladis7
Ladis7 napsal 10.03.17 v 22:00

Parádní stroj👍ať slouží a přeju spoustu pohodových km

mvk73
mvk73 napsal 03.01.17 v 14:43 10b.

greydog
greydog napsal 30.12.16 v 14:40 10b.

petriktn
petriktn napsal 30.12.16 v 01:56 10b.

Nadherny stroj ... tesim sa na stretnutie niekde na vylete