Motoscoot Jawa Betka (2006)

Vlastník Frantas
Vloženo 26.12.2016
Aktualizováno 9.6.2021

Po 7-mi letech prodáno. Mám malou garáž

...

Už nějakej pátek hyzdí mojí garáž tadle čínská jebka. Tak je na čase jít s pravdou ven.

Suzuki GSF 400 Bandit: důvod neuveden
Honda CBR 125R: důvod neuveden

První dojmy - Byla ve stavu těžký provozky, takže zadni brzda ko, gumy rozety ko.. Tedy první dojmy dost smíšený :-D

Motorku bych doporučil pro - Pro extrémní kretény, sebemrskače, samosexuály, či jiné individua s malým či velkým penisem. Eventuelně pro lidi, co si myslí že ušetří peníze při koupi, při provozu.. Ale nastrkaj do toho za odměnu čas v servise případně na obdobných fórech.

Doplňky na motorce - Doplňky ? ono už se vlastně jedná o radikálnější stavbu.
Čip pohonné jednotky, nafouknutá nádrž, sedačka, podvozek.
Zimní sada.. Vyhřívané rukojeti, revmakoberec, návleky přes ruce..
Velkej výfuk, se seriovým tlumičem, palubní teploměr..

Onehdá moje bývalá žena chtěla svou motorku. Chtěla motorku co vypadá jako motorka, asi aby mohla machrovat před kámoškama, nevim. Naštěstí jsem jí silnou motorku rozmluvil. Tak jsme koukali po osminkovim RRR od Sojčíra. Pak se ale objevila Bětka za devítku i s "velkym" motorem od HK, tak jsem jí rychle otevřel oči a jeli jsme.
Takže jak jsem už nakous, motorka mi zbyla po pani. Teda, dal jsem jí sbohem a bůra. Bětuli jsme už kupovali s dvácovim motorem, ale měla plno much. A plno už z fabriky že.
Kdysi jsem měl New Pionýra, viz motorky níž, a celkem jsme si rozuměli, takže mám k Bětce takovej nějakej vztah. Je to jebka, ale občas se na ní člověk rád sveze, a zadarmo. Žere to prt že, a přitom tempem kejvačky. Takže dobrý =)

Víc jen že motor je "otevřenej na 125", s olejákem, ale spojku na klice. Peláší to hezky, na kilo se s větrem v zádech dostane. Výfuk 28mm. 12V elektrika, spouštěč.

a dál už jen fotky.

JO, a NEMÁ V TECHNIČÁKU ! JAWA ! .. Naštěstí !

Hery22
Hery22 napsal 09.03.19 v 18:49 10b.

Tak tomu říkám cestovní speciál

spike-cz
spike-cz napsal 27.12.16 v 08:03 10b.