Yamaha XT 125X (2007)

Vlastník Jirka125bejk
Vloženo 20.12.2016
Aktualizováno 20.12.2016

Moje yamaha xt je sice malá a slabá motorka ale já jsem s ní velice spokojen, výkon je sice nízkej ale kdyz mate tu motorku rád/a tak se proste dá zvyknout na vše a tyto maličkosti jsou zanedbatelné.

Suzuki DR 125SM: Vyhl jsem se suzuki protoze jsem chtel Yamahu

První dojmy - Jako první dojem me prekvapilo jak Xt táhme ihned od spoda a nemusi se nejak hodne vytacet do otacek. Motorka se moc dobre ovlada a ihned mi padla do oka svym vzhledem. Líbí semi tvar a stavba rámu, plasty jsou taky dobre tvarované ale jen to svetlo malo sviti :/

Motorku bych doporučil pro - Pro zacatecniky nebo pro nekoho kdo chce nizkou spotrebu.

Doplňky na motorce - Na moto mám jinou masku a světlo, ladění výfuk, svod s vetsim prumerem a riditka xgear.

Tuhle motorku mam pul roku a mam nani najeto neco kolem 10 tisic km. Jel jsem s ni i ma delsi cesty a nikdy semi nestalo zebyme nekde nechala. Nato zeje xt chlazeno vzduchem tak jsem nemel ani v horkych letnich dnech pri jizdach do kopcu a po polnackach sebemensi podezreni na prehrati. Na svuj vykon 7,3 kw je i v celku svyzne, krásne se da zvednout na zadni. Jsem spokojeny s brzdami. Dvoupístná predni brzda je hodne citliva a brzdi ihned a efektivne. Zadni brzda je jen jednopístová ale nestalo semi nikdy zebymi to nestacilo.

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 21.12.16 v 09:44 10b.

vyzera dobre